فرماندار می سی سی پی قوانین ضد سقط جنین را امضا کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – فرماندار تیت ریوز (R-Miss.) در روز چهارشنبه 19 آوریل چندین لوایح ضد سقط جنین را امضا کرد.

می سی سی پی همیشه از زندگی محافظت خواهد کرد. ریوز گفت: ایالت ما همچنان چراغ راه تپه، نماد امید برای کشور و الگویی برای ملت خواهد بود. می سی سی پی در تعهد خود به زندگی بی امان خواهد بود. ما در حمایت از مادران و کودکان بی امان خواهیم بود. و ما در تلاش های خود برای پیشبرد برنامه زندگی جدید بی وقفه خواهیم بود. قانونی که امروز امضا کردم، گواه دیگری است بر این که می‌سی‌سی‌پی در مورد حفاظت از زندگی فقط حرف زدن نیست، ما مسیر را طی می‌کنیم.»

در طی یک کنفرانس مطبوعاتی، فرماندار لایحه 510، 1671 مجلس نمایندگان و لایحه 2696 سنا را امضا کرد. وی همچنین اعلام کرد که لوایح 1625، 1318، 2384 و 1149 را امضا کرده است.

لایحه مجلس 510 منشور حقوقی را برای والدین خوانده ایجاد می کند. لایحه خانه 1671 اعتبار مالیاتی مراکز منابع بارداری در سراسر ایالت را از 3.5 میلیون دلار به 10 میلیون دلار افزایش می دهد.

لایحه 2696 سنا یک اعتبار مالیات بر درآمد برای هزینه های فرزندخواندگی واجد شرایط ایجاد می کند.

لایحه خانه 1149 وزارت رفاه کودکان می سی سی پی را به عنوان آژانس خود جدا از MDHS ایجاد می کند. لایحه مجلس 1625 به وزارت رفاه کودکان می سی سی پی بزرگترین بودجه در تاریخ خود را می دهد.

لایحه خانه 1318 با اجازه دادن به جعبه های نوزاد در می سی سی پی، گزینه های در دسترس والدین را برای انتخاب فرزندخواندگی افزایش می دهد. این قانون سنی را افزایش می‌دهد که در آن کودکان می‌توانند در این جعبه‌ها رها شوند، اجازه می‌دهد محدودیت‌ها توسط ارائه‌دهندگان خدمات پزشکی اورژانس حمایت شوند، و به هر شهر یا شهرستانی اجازه می‌دهد تا از یک صندلی مخصوص نوزاد حمایت کند.

لایحه 2384 سنا، کارگروه می سی سی پی را برای مراقبت از خانواده و فرزندخواندگی ایجاد می کند. این کارگروه قوانین می سی سی پی را در مورد مراقبت از خانواده، فرزندخواندگی و سایر زمینه های مرتبط مطالعه خواهد کرد و توصیه هایی را برای بهبود قوانین ارائه خواهد کرد.

[ad_2]

Leave a reply