فرماندار می سی سی پی تیت ریوز ادعای خود را برای انتخاب مجدد مطرح می کند

[ad_1]

ممفیس، تن. (WREG) – تیت ریوز فرماندار می سی سی پی در مورد ایجاد شغل و مدارس بهتر در ایالت ماگنولیا صحبت می کند. همانطور که او برای دومین دوره در عمارت فرمانداری نامزد می شود.

کمتر از یک هفته پس از ثبت نام برای انتخاب مجدد، فرماندار ریوز در حال بررسی این موضوع است که چرا معتقد است لیاقت چهار سال دیگر ریاست جمهوری را دارد. WREG با فرماندار صحبت کرد. ریوز در مورد دستاوردها و چالش های خود در چهار سال گذشته.

او گفت: «من برای فرمانداری کاندید شدم زیرا می‌خواستم سخت کار کنم تا می‌سی‌سی‌پی را به مکان بهتری برای سرمایه‌گذاری تبدیل کنم و می‌خواهم مکان بهتری برای ایجاد شغل و مکان بهتری برای تشکیل خانواده باشد و پیشرفت زیادی داشته باشم». .

ریوز، یک جمهوری‌خواه محافظه‌کار، گفت از زمان استاندار شدن، پیشرفت‌هایی در محدود کردن حقوق سقط جنین، کاهش مالیات بر درآمد ایالت و افزایش توسعه نیروی کار حاصل شده است.

او گفت: «از آنجایی که مردم به شهرستان دسوتو، شهرستان مارشال، و شهرستان تیت و سایر شهرستان‌های اطراف نقل مکان می‌کنند، عمدتاً به دلیل این واقعیت است که مشاغل در دسترس هستند و بیشتر این مشاغل به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین ایالتی هستند. .

در کلاس های می سی سی پی، ریوز دستمزدهای بالاتری را برای معلمان و دانش آموزانی که در ریاضیات و خواندن عملکرد بهتری دارند، تبلیغ می کند.

او گفت: “ما بالاترین میزان فارغ التحصیلی دبیرستان را در تاریخ ایالت خود داریم. ما کمترین میزان ترک تحصیل را در تاریخ ایالت خود داریم. نتایج خواندن و ریاضی کلاس چهارم ما بهتر از هر زمان دیگری در تاریخ ایالت ما است.”

فرماندار اعتراف می کند که چالش هایی وجود داشته است.

وی افزود: «ما چالش‌های واقعی را به ارث بردیم و سپس با بلایای طبیعی که در اوایل دوره تصدی من رخ داد، قطعاً ما را مجبور کرد که با کووید و موارد دیگر مقابله کنیم. ریوز گفت.

موارد دیگر عبارتند از بحران آب در جکسون، پایتخت ایالت، جایی که برخی از رهبران دموکرات از واکنش ایالت انتقاد کردند.

“در 24 آگوست اوضاع به حدی رسید که آنقدر بد بود که ما احساس کردیم باید گام برداریم و کنترل را از رهبری شهر و رهبران شهر بگیریم. ما این کار را در 29 اوت انجام دادیم و ظرف دو روز توانستیم برگردیم. فشار آب به شهر و ظرف دو هفته، ما توانستیم آب تمیز را برگردانیم. ریوز گفت.

ریوز گفت که در نامزدی مجدد برای انتخاب مجدد، ماموریت او مانند زمانی است که برای اولین بار برای فرمانداری نامزد شد.

او گفت: “من برای پنهان کردن مشکلاتمان انتخاب نشدم. من برای پنهان کردن چالش هایمان انتخاب نشدم، من برای رفع آنها انتخاب شدم و این چیزی است که ما برای آن تلاش می کنیم.”

انتظار می‌رود که تیت ریوز در انتخابات مجدد با چالش سختی از سوی چندین نامزد حزب جمهوری‌خواه روبرو شود که در طول اولین دوره ریاست جمهوری‌اش در چندین مرحله سیاسی با او مبارزه کرده‌اند.

[ad_2]

Leave a reply