فرماندار سابق می سی سی پی برای انتشار متن هایی در مورد رسوایی رفاهی

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – فرماندار سابق می سی سی پی، فیل برایانت، روز چهارشنبه گفت که تمام پیام های متنی خود را در رابطه با تحقیقات کلاهبرداری رفاهی منتشر خواهد کرد – از جمله پولی که برای ساخت یک سالن والیبال کالج هزینه شده است که توسط برت فاور، مدافع بازنشسته NFL و سایرین تحت فشار قرار گرفته است. ارتباط با برایانت

به گفته حسابرس ایالتی، از سال 2016 تا 2019، وزارت خدمات انسانی می سی سی پی بیش از 77 میلیون دلار هزینه کرد که باید به برخی از فقیرترین مردم ایالات متحده کمک می کرد. دادستان ها گفتند که دپارتمان به سازمان های غیرانتفاعی پول داده است که آن را در پروژه هایی مانند تأسیسات والیبال 5 میلیون دلاری در دانشگاه می سی سی پی جنوبی در هاتسبورگ خرج می کنند.

برایانت، جمهوری خواه، دومین و آخرین دوره فرمانداری خود را در ژانویه 2020 به پایان رساند. هفته ها بعد، اولین اتهامات جنایی علیه شش نفر از جمله جان دیویس، مدیر بخش خدمات انسانی، منتخب برایانت مطرح شد.

در ویدئویی که روز چهارشنبه منتشر شد، برایانت آنچه را که قبلاً گفته بود تکرار کرد – اینکه او افشاگری در سال 2019 بود که به دفتر خدمات انسانی در مورد سوء استفاده‌ها گفت.

برایانت در این ویدئو گفت: واقعیت این است که من هیچ اشتباهی انجام ندادم. «من از اشتباهات دیگران آگاه نبودم. وقتی شواهدی دریافت کردم مبنی بر اینکه به نظر می رسید مردم از بودجه سوء استفاده می کنند، بلافاصله آن را به آژانسی که وظیفه آن بررسی این موضوعات است گزارش دادم.

دپارتمان خدمات انسانی می سی سی پی، با یک مدیر جدید، سال گذشته شکایت مدنی علیه فاور، سه کشتی گیر حرفه ای سابق و بیش از سه ده نفر دیگر و کسب و کار تنظیم کرد تا تلاش کند بیش از 20 میلیون دلار از پول کمک های موقتی که برای یک برنامه خرج نشده بود، پس بگیرد. برای مبارزه با فقر خانواده های نیازمند

هیچ اتهام جنایی علیه برایانت مطرح نشده و او محاکمه نشده است. وکلای برخی از متهمان پرونده مدنی اسنادی را به دادگاه ارائه کرده اند که شامل پیامک های مبادله شده بین برایانت، فاور و دیگران در مورد صرف پول رفاهی در میدان والیبال است. برایانت در سال 1977 از دانشگاه می سی سی پی جنوبی فارغ التحصیل شد، بیش از یک دهه قبل از اینکه فاور در آنجا فوتبال بازی کند. دختر فاوره در سال 2017 والیبال را در آنجا شروع کرد.

در ماه نوامبر، وکیل برایانت در تلاش برای جلوگیری از احضاریه برای کسب اطلاعات بیشتر از فرماندار سابق، از امتیاز اجرایی استفاده کرد.

در اواخر ماه مارس، سه سازمان خبری – Northeast Mississippi Daily Journal، Mississippi Free Press و Mississippi Today – اسنادی را در مخالفت با تلاش‌های برایانت برای مهر و موم کردن هرگونه اطلاعاتی که او به دادگاه ارائه می‌کرد، ثبت کردند.

برایانت در این ویدئو روز چهارشنبه گفت: «پس از تفکر و گفتگوی زیاد با مشاور، تصمیم گرفتم از هرگونه استدلال در مورد امتیاز اجرایی بر پیامک‌هایم در این مورد چشم‌پوشی کنم و به سادگی همه آنها را منتشر کنم.» “صادقانه بگویم، من از پرداخت هزینه های قانونی برای پاسخ به دعاویی که طرف آنها نیستم برای محافظت از حریم خصوصی و امتیاز اجرایی خود که باید برای فرمانداران آینده وجود داشته باشد، خسته شده ام.”

دیویس سال گذشته مانند نانسی نیو به اختلاس رفاهی اعتراف کرد. او یکی از متحدان برایانت است که در دانشگاه می سی سی پی جنوبی نیز تحصیل کرد و یک سازمان غیرانتفاعی را اداره کرد که برنده قراردادهای خدمات انسانی بود. به عنوان بخشی از اعتراف گناه خود، نیو اعتراف کرد که سازمان او پول های رفاهی را به عرصه والیبال و یک پروژه دارویی که توسط فاور حمایت می شود، ارسال کرده است. هیچ اتهام کیفری علیه فاوره تشکیل نشده است.

[ad_2]

Leave a reply