فرماندار: جکسون قصد دارد به همکاری با Unified Command Structure پایان دهد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – فرماندار تیت ریوز (R-Miss.) پس از اینکه گفت شهردار جکسون، Chokwe A. Lumumba در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به همکاری شهر با ساختار فرماندهی متحد است، بیانیه ای صادر کرد.

ساختار فرماندهی متحد تیمی است که با شهر برای رفع بحران آب جکسون کار می کند. به گفته ریوز، لومومبا در حال برنامه ریزی برای توقف همکاری با ساختار فرماندهی یکپارچه با امتناع از مشارکت در روند انتخاب یک اپراتور آب در کنار کارشناسان آب فدرال و ایالتی است که توسط دولت بایدن درخواست شده است.

ریوز گفت که سازمان حفاظت محیط زیست جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن، ایالت را تحت فشار قرار داد تا درخواستی را برای اپراتور آب آماده کند و رهبری فرآیند لجستیکی تهیه آن را بر عهده بگیرد. وزارت بهداشت ایالتی می سی سی پی (MSDH) از این شهر خواست تا اجزای فنی درخواست را بررسی کند.

شهر جکسون، آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) و MSDH پیشنهادها را امتیاز می دهند و در نهایت اپراتور را انتخاب می کنند. تنها نقش آژانس مدیریت اضطراری می سی سی پی در فرآیند تدارکات اضطراری باز کردن پیشنهادات قیمت و ابلاغ قیمت ها به تیم امتیازدهی است.

در طول این اضطرار، ما مجبور بودیم مواد شیمیایی، کارگران و مواد را برای شهر به طور معمول تهیه کنیم، زیرا آنها قادر به انجام این کار نبودند. این ادامه آن فرآیند به شیوه ای بی طرفانه است – توسط کارشناسان فنی رهبری می شود.

ایالت میلیون ها دلار از مالیات دهندگان هر شهرستان برای نجات شهر از بحران بی کفایتی سرمایه گذاری کرده است. اگر سیاستمداران شهر جکسون مصمم به رد هر دست یاری و اقدامات اجرایی نظارتی باشند، خود را در وضعیت بدتری خواهند دید.

در میان هر ناظر بیرونی اعتماد بسیار کمی وجود دارد که شهردار با قرار دادن انگشت شست خود بر روی ترازو برای انتخاب فروشنده، نتیجه بهتری نسبت به کارشناسان وزارت بهداشت و سازمان حفاظت از محیط زیست که پشت میز می‌نشینند و اطمینان می‌دهند که هیچ بازی وجود ندارد او بارها و بارها ثابت کرده است که در قراردادها و مسائل آب نمی توان از شک و تردید بهره مند شد. امیدوارم در این مانور خطرناک تجدید نظر کند. مردم جکسون به دلیل یک اختلاف قراردادی که شبیه به خرابکاری زباله های او است، نمی توانند یک مشکل آب حیاتی دیگر را تحمل کنند.

اگرچه سیاست به وضوح اولویت اوست، اما ما صرفاً در تلاش هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که آب جکسون دوباره شکست نخورد. در نهایت، ممکن است به عهده شورای شهر باشد که این بازی رادیکال را مهار کند.

دولت تیت ریوز، آر-خانم.

[ad_2]

Leave a reply