فرماندار تیت ریوز مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخاب مجدد آغاز کرد

[ad_1]

شهرستان رانکین، خانم (WJTV) – فرماندار تیت ریوز (R-Miss) به طور رسمی کارزار انتخاباتی خود را بعد از ظهر چهارشنبه در شهرستان رانکین آغاز کرد.

ریوز نرخ بیکاری پایین تاریخی می سی سی پی، سرمایه گذاری های اقتصادی اخیر و بهبود آموزش این ایالت را برای حامیان خود تبلیغ کرد.

من امروز اینجا هستم تا از شما بخواهم که حرکت می سی سی پی را ادامه دهید. من امروز اینجا هستم تا از شما بخواهم یک بار دیگر به ما کمک کنید. بیایید یک کمپین عالی بسازیم. بیایید لیبرال های ملی را شکست دهیم. بیایید به دنیا بگوییم این لحظه می سی سی پی است. این زمان زمان می سی سی پی است.

ریوز 48 ساله برای دومین بار به عنوان فرماندار نامزد می شود. او پیش از این دو دوره به عنوان ستوان فرماندار و دو دوره به عنوان خزانه داری دولتی خدمت کرده است. او در ابتدای کار خود مدیر سبد مالی بود.

در مراسم روز چهارشنبه، ریوز دو رقیب خود را در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در 8 آگوست که هیچ یک از آنها منصب دولتی نداشته اند، رد کرد. دیوید گریدی هاردیگر زمانی یک تجارت تعمیر کامپیوتر را اداره می کرد و دکتر جان ویچر گروهی از پزشکان همکار را تأسیس کرد که با دستورات واکسن کووید-19 مخالف بودند. ریوز در سال 2022 قانونی را امضا کرد که بر اساس آن سازمان‌های دولتی و محلی نمی‌توانند خدمات را به افرادی که ترجیح می‌دهند علیه کووید-19 واکسینه نشوند، انکار کنند یا از استخدام خودداری کنند.

ریوز انتقادات خود را روز چهارشنبه متوجه براندون پرسلی، دموکراتی که در انتخابات عمومی 7 نوامبر برای فرمانداری شرکت خواهد کرد، کرد. پریسلی، 45 ساله، چهارمین دوره خود را به عنوان کمیسر منتخب خدمات عمومی در شمال می سی سی پی تکمیل می کند. او قبلا شهردار نتلتون بود.

ریوز گفت: “ما در مقابل یک مرد محلی، یک دموکرات از می سی سی پی قرار نمی گیریم.” ما با یک ماشین لیبرال ملی روبرو هستیم. آنها متناهی هستند. آنها رادیکال و شرور هستند.

پریسلی پس از اجرای ریوز بیانیه ای منتشر کرد.

پس از چهار سال از خودباختگی و فساد تیت ریوز، تنها می سی سی پی هایی که وضعیت بهتری نسبت به چهار سال پیش داشتند، تیت ریوز، مربی شخصی او، دوستان مشهورش، دوستان لابیست او و شرکت های بزرگی هستند که به مبارزات انتخاباتی او دامن می زنند. پریسلی گفت، مردم می سی سی پی از کمک تیت ریوز به قیف میلیون ها دلاری که برای خانواده های کارگر به دوستان مشهور و یک مربی شخصی کمک می کند، خسته شده اند.

می سی سی پی، لوئیزیانا و کنتاکی تنها رقابت های فرمانداری در ایالات متحده در سال جاری را دارند.

دموکرات‌ها آخرین بار در سال 1999 فرماندار می‌سی‌سی‌پی را انتخاب کردند. جمهوری‌خواهان تمام مناصب سراسری و اکثریت اکثریت در مجلس نمایندگان و سنا را در اختیار دارند.

بر اساس سوابق ثبت شده در دفتر وزیر امور خارجه، ریوز امسال را با نزدیک به 2 میلیون دلار در یک صندوق کمپین و 5.9 میلیون دلار در دیگری شروع کرد.

پریسلی سال را با 723802 دلار آغاز کرد و کمپین او چهارشنبه اعلام کرد که از ژانویه تا آوریل 1.35 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

یک نامزد مستقل، گوندولین گری، در انتخابات عمومی شرکت خواهد کرد. گری برای یک سرویس ترویج کشاورزی دولتی و یک آژانس اقدام عمومی کار می کرد. او گزارش مالی کمپین خود را ارائه نکرده است.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply