فرماندار به وضعیت اضطراری بحران آب جکسون پایان داد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – روز سه شنبه، فرماندار تیت ریوز (R-Miss) اعلام کرد که دستوری اجرایی برای پایان دادن به وضعیت اضطراری به دلیل بحران آب شهر جکسون صادر کرده است.

وضعیت اضطراری در ساعت 23:59 روز سه شنبه 31 آبان به پایان رسید.

فرماندار ابتدا در اواخر اوت و پس از مشکلات متعدد در تأسیسات تصفیه آب OB Curtis پس از طغیان رودخانه مروارید، وضعیت اضطراری را صادر کرد. در آن زمان، شهر از اواخر جولای تحت هشدار آب جوش قرار داشت.

پس از مداخله ایالت در این بحران، آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) تشخیص داده است که آب هر دو کارخانه تصفیه آب OB Curtis و کارخانه تصفیه آب JH Fewell برای آشامیدن سالم است.

شورای شهر جکسون همچنین توافقنامه ای را با EPA در مورد انتصاب یک مدیر شخص ثالث برای راه اندازی سیستم آب شهر تصویب کرد.

من از افرادی در آژانس مدیریت اضطراری می سی سی پی، وزارت بهداشت ایالتی می سی سی پی و گارد ملی می سی سی پی که خستگی ناپذیر برای بازگرداندن آب سالم به ساکنان جکسون و پاسخ به این وضعیت اضطراری تلاش کردند، بسیار سپاسگزارم. آنها تعمیرات بی شماری انجام داده اند، تجهیزات جدید آورده اند و کارهای قهرمانانه انجام داده اند. تنها چالش قریب الوقوع باقی مانده، امتناع شهر از استخدام کارکنان تعمیر و نگهداری معمول است و این نمی تواند یک وضعیت اضطراری ایالتی باشد. ما به رهبری جدید در راس نیاز داریم تا این بحران ناتوانی ادامه پیدا نکند.

همچنین واضح است که دولت فدرال در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که رهبری سیاسی جکسون صلاحیت سوء مدیریت بیشتر سیستم آب را ندارد. این فرآیند باید تکمیل شود و باید به سرعت تکمیل شود. از آنجایی که توجیه وضعیت اضطراری بر اساس قانون ایالتی دیگر وجود ندارد و برای تداوم آن شتاب، باید به ضرب الاجل خود برای پایان دادن به وضعیت اضطراری و عملکرد سیستم آب شهر برای آنها پایبند باشیم. من امیدوار هستم که تلاش های دولت فدرال برای دور کردن کنترل از دستان ناکارآمد به سرعت به پایان برسد.

دولت تیت ریوز (R-Miss.)

[ad_2]

Leave a reply