فرماندار برایانت قول داده است که «همه» متون خود را در رابطه با رسوایی رفاهی منتشر کند. اما برخی از موارد کلیدی گم شده اند.

[ad_1]

فرماندار سابق فیل برایانت روز پنجشنبه تصمیم گرفت صدها صفحه پیامک حاوی چهره های رسوایی رفاهی می سی سی پی را پس از اینکه در ابتدا با احضاریه علیه خود مبارزه کرد، منتشر کند.

اما بر اساس مجموعه جداگانه ای از پیام های متنی فاش شده که می سی سی پی امروز به دست آمده و متعلق به اوست، چندین پیام کلیدی بین مدیر اجرایی ایالت و مدیر رفاه منصوب او در این بسته وجود ندارد.

برایانت در بیانیه ویدیویی که قبل از انتشار پیام‌های متنی و ایمیل‌ها در روز پنجشنبه منتشر کرد، گفت که در مورد طرح کلاهبرداری گسترده‌ای که تحت نظارت او انجام شده و منجر به ضرر 77 میلیون دلاری شده است، «تا آنجایی که می‌توانم باز و صادق بوده است». دلار از صندوق های رفاه فدرال از 2016 تا 2019.

اگرچه هزاران پیامک در جریان پرونده مدنی وزارت خدمات انسانی می سی سی پی منتشر شده است، اما مردم هنوز هیچ پیامی را در طول ماه های مربوط به رسوایی بین برایانت و زیردستانش که آژانس را اداره می کرد، جان دیویس، مشاهده نکرده اند. .

برایانت روز پنجشنبه گفت که از سال 2016، زمانی که دیویس به عنوان مدیر ارشد درآمد، تا ژوئن 2019، زمانی که برایانت دیویس را مجبور به بازنشستگی کرد، هیچ پیامکی با دیویس ندارد – از جمله پیام‌های اوایل سال 2019 که می‌سی‌سی‌پی تودی قبلاً در سال گذشته استخراج و در مجموعه تحقیقاتی خود منتشر کرد. کانال برگشت.

متن‌هایی که می‌سی‌سی‌پی امروز می‌گوید که برایانت پنجشنبه تولید نکرده است، عبارتند از:

  • صرافی که در آن برایانت از دیویس درخواست کرد تا یک فروشنده خاص را تأمین مالی کند، که دیویس پاسخ داد: «بله، قربان، ما قطعاً می‌توانیم کمک کنیم. شما می توانید ادامه دهید و به آنها بگویید که من برای تأمین مالی آنها برمی گردم. امروز خواهم کرد.»
  • متنی که برایانت فرستاده بود و از دیویس برای برادرزاده مشکل دارش که ظاهراً مقامات ارشد خدمات اجتماعی او را زیر بال خود گرفته بودند، کمک می خواهد.
  • متنی توسط دیویس برای برایانت ارسال شده و توضیح می‌دهد که او «راهی برای تامین مالی پیدا کرده است» ارائه‌دهنده‌ای که برایانت از آن پشتیبانی می‌کند پس از اینکه در ابتدا متوجه شد که مقررات رفاهی فدرال را نقض می‌کند. برایانت پاسخ داد: “بهترین شما.”
  • متنی که در آن برایانت از دیویس در مورد گزارش می سی سی پی امروز در مورد هزینه های رفاهی فدرال می پرسد. دیویس پاسخ داد که ایالت پول را در “زمینه هایی که حفظ شغل را تشویق می کند” خرج می کند. برایانت پاسخ داد: “به کار خوب خود ادامه دهید.”

سخنگوی برایانت در پاسخ به سوالات می سی سی پی امروز پنجشنبه گفت که فرماندار سابق هیچ پیامی را از تلفن خود پاک نکرده است.

برایانت، که متهم جنایی یا مدنی نیست، به دلیل نقش ادعایی خود در انحراف ده ها میلیون بودجه فدرال برای کمک به فقیرترین ساکنان ایالت دور از افراد نیازمند، در کانون توجه قرار گرفته است. از زمان گزارش The Backchannel در سال 2022، چندین شهروند می سی سی پی که به اتهامات جنایی یا مدنی اعتراف کرده اند، در دادگاه ادعا کرده اند که برایانت در هزینه های ولگردی یا کلاهبرداری آنها هدایت یا تأثیر گذاشته است.

دیویس که عمدتاً در مورد این پرونده سکوت کرده است، از آن زمان به 20 مورد – دو فدرال و 18 ایالت – توطئه، سرقت یا کلاهبرداری اعتراف کرده است و در حال کمک به دادستان های فدرال در تحقیقات در حال انجام در حین صدور حکم است.

پس از اینکه یک کارمند آژانس در ژوئن 2019 یک افشاگر کوچک علیه دیویس تشکیل داد، برایانت اطلاعات را به حسابرس ایالتی شاد وایت، که برایانت در ابتدا به سمت خود منصوب کرد، منتقل کرد و دیویس را مجبور به بازنشستگی کرد. در آن زمان، بازرسان دفتر حسابرسی، تلفن دیویس را که حاوی پیام‌هایی با برایانت بود که مربوط به مارس 2019 بود، بیرون کشیدند.

برایانت در بیانیه ای درخشان درباره بازنشستگی دیویس نوشت: «جان زندگی خود را وقف خدمت به دیگران کرده است.

می سی سی پی تودی به طور انحصاری 14 صفحه از پیام های متنی بین برایانت و دیویس را در طی چهار ماه منتهی به تعلیق دیویس دریافت کرد. در این متون، برایانت از دیویس خواست تا کمک های مالی خاصی را تأمین کند و از او به خاطر تلاش هایش برای کاهش تعداد خانواده های فقیر که تحت برنامه کمک های موقت برای خانواده های نیازمند یا TANF کمک دریافت می کنند، تمجید کرد.

اما وقتی برایانت پیام را در پاسخ به احضاریه جمع آوری کرد، متوجه شد که هیچ یک از این پیام ها را ندارد، سخنگوی او گفت، بنابراین او آنها را در روز پنجشنبه ارائه نکرد.

جیم وید، وکیل برادرزاده دیویس، آستین اسمیت، که متهم پرونده مدنی است، گفت: «همه در آمریکای مدرن می‌دانند که می‌توانید متن را پاک کنید.

وید یکی از وکلایی است که احضاریه را علیه برایانت تنظیم کرده است. یکی از مواردی که او درخواست کرد، هر پیامی بود که در آن برایانت از دیویس برای برادرزاده‌اش کمک می‌خواست، که می‌سی‌سی‌پی امروز برای اولین بار در «The Backchannel» فاش کرد.

آن متون، که در آن برایانت از دیویس “به خاطر هر کاری که انجام داده‌اید” تشکر می‌کند، در اسنادی که برایانت در روز پنجشنبه ارسال کرد، دیده نمی‌شود.

و ما می دانیم که آنها وجود دارند زیرا (می سی سی پی امروز) آنها را منتشر کرد، چندین مورد از آنها را بین او و جان دیویس منتشر کرد. بنابراین ما می دانیم که آنها وجود دارند یا در مقطعی وجود داشته اند.”

دنتون گیبس، نماینده روابط عمومی برایانت، در بیانیه‌ای که روز پنجشنبه برای رسانه‌ها منتشر شد، به متون گمشده اشاره کرد.

گیبس گفت: «تا آنجا که ارتباطات اضافی وجود دارد، فرماندار برایانت آنها را ندارد. “حکومت برایانت از ارتباطی بین خود و جان دیویس در رابطه با برادرزاده‌اش، نوآ مک‌ری، می‌داند که در حال حاضر از آن برخوردار نیست. فرماندار برایانت این یا هیچ پیام دیگری را حذف نکرده است. مشخص نیست چرا این پیام در تلفن همراه او نیست. فرماندار برایانت دستگاه‌های قدیمی‌تر را در تلاش برای بازیابی این پیام و هر پیام اضافی جستجو کرد. فرماندار برایانت حتی از اپل برای بازگرداندن پیام های اضافی درخواست کمک کرد. این تلاش ها ناموفق بود.

در این بیانیه آمده است که برایانت تصمیم گرفته است تمام پیام‌های متنی را که دیویس در اختیار داشت، ارائه کند، حتی اگر آنها با احضاریه‌های محدود مواجه نشدند، «به روح (sic) شفافیت».

متون تازه منتشر شده که از ژوئیه تا سپتامبر 2019 را شامل می شود، نشان می دهد که برایانت و دیویس پس از ترک پست مدیر رفاه با یکدیگر ارتباط برقرار کرده اند. برایانت در اواسط ژوئیه 2019، زمانی که تحقیقات در مورد رفتار دیویس آغاز شد، به مدیر سابق درگیر، همراه با یک شکلک دست دعا، پیامک نوشت: «اگر به ما نیاز دارید، ما هنوز اینجا هستیم.

سپس برایانت به تماس با دیویس در مورد محل یافتن بودجه TANF ارائه دهنده ادامه داد. آیا می دانید بودجه 250000 دلاری برای JMG ممکن است کجا باشد؟ من فکر می کنم چند دلار TANF بود،» او در اوت 2019 نوشت.

“بله قربان، برای تایید آماده بود. این در چارچوب دستورالعمل های بودجه TANF قرار می گیرد. دیویس پاسخ داد که نباید مشکلی باشد.

دیویس همچنین به فرماندار در مورد اینکه بتواند شغل جدیدی را با توجه به تحقیقات مداوم حسابرس به دست آورد، ابراز نگرانی کرد. برایانت به دیویس گفت: “من به حسابرس گفتم که از آن کنار می مانم و به او اعتماد خواهم کرد تا بهترین کار خود را انجام دهد.”

در رسوایی رفاه، بیشتر تمرکز بر روی سه پروژه بوده است که به دلیل دخالت ادعایی برایانت و اسطوره سابق NFL برت فاور، بیش از 8 میلیون دلار بودجه فدرال دریافت کردند. آنها شامل یک استادیوم والیبال در دانشگاه می سی سی پی جنوبی، یک استارت آپ دارویی به نام Prevacus و یک قرارداد تبلیغاتی 1.1 میلیون دلاری با شخص فاوره است.

می سی سی پی تودی تحقیقات سال 2022 خود را درباره نقش برایانت در این رسوایی پس از به دست آوردن و بررسی صدها صفحه پیامک به دست آمده توسط بازرسان پرونده، از جمله پیام های بین برایانت، فاور و جیک ونلاندینگهام، بنیانگذار Prevacus، منتشر کرد.

این متون نشان می دهد که پس از ملاقات برایانت با برت فاور، اسطوره سابق NFL برای حمایت از استارت آپ دارویی خود در اواخر سال 2018، فرماندار وقت قول داد که سوراخی را برای فاور باز کند و کمتر از یک هفته بعد لیت، مقامات خدمات اجتماعی از جمله دیویس، قراردادی را در خانه این ورزشکار انجام داد تا 1.7 میلیون دلار کمک مالی فدرال به این پروژه اختصاص دهد.

زمانی که سرمایه‌های عمومی به شرکت دارو سرازیر شد، Fevere به برایانت پیام داد: «ما نمی‌توانیم از بودجه ایالت ام‌اس خوشحال باشیم»، اگرچه برایانت اطلاع از دریافت بودجه عمومی توسط شرکت را انکار کرد. ونلندینگهام نوشت، دو روز پس از ترک پست خود، برایانت در پیامی موافقت کرد که “یک بسته شرکتی برای کمک شما” بپذیرد، اما دستگیری ها قبل از ملاقات انجام شد.

برایانت صبح پنجشنبه در بیانیه ای گفت: واقعیت این است که من هیچ اشتباهی نکردم. «من از اشتباهات دیگران آگاه نبودم. وقتی شواهدی دریافت کردم که نشان می‌داد افراد در حال اختلاس مالی هستند، بلافاصله آن را به آژانسی که وظیفه آن بررسی این موضوعات است گزارش دادم. این یک سال طولانی و سخت بوده است که شاهد چندین دهه خدمت عمومی من در گل و لای کشیده شدن بوده است و امیدوارم این موضوع بر نزدیک ترین افراد به من تأثیر نگذارد.”

وید و گری بافکین، وکیل بنیانگذار غیرانتفاعی نانسی نیو، سال گذشته در دعوای مدنی گسترده ای که وزارت خدمات انسانی می سی سی پی علیه 47 فرد یا شرکت در تلاش برای بازیابی وجوه اختلاس شده طرح کرده است، احضاریه هایی را علیه برایانت ارائه کردند.

برایانت در حال مبارزه با احضاریه ها است و استدلال می کند که پیام های متنی او توسط امتیاز اجرایی محافظت می شود. می سی سی پی امروز، روزنامه دیلی ژورنال و مطبوعات آزاد می سی سی پی در اوایل آوریل درخواستی در مخالفت با تلاش های برایانت برای مسدود کردن دسترسی عمومی به اسناد ارائه کردند. برایانت تصمیم گرفت قبل از اینکه دادگاه فرصتی برای تصمیم گیری در مورد این موضوع داشته باشد، پیام ها را منتشر کند.

برایانت در بیانیه ویدیویی روز پنجشنبه خود گفت: «پس از بررسی و گفتگوی زیاد با وکیل، تصمیم گرفتم از هرگونه استدلال در مورد امتیاز اجرایی پیامک‌هایم در این مورد چشم‌پوشی کنم و به سادگی همه آنها را منتشر کنم.» “صادقانه بگویم، من از پرداخت هزینه های قانونی برای پاسخ به دعاویی که در آنها طرف نیستم برای محافظت از حریم خصوصی و امتیاز اجرایی خود که باید برای فرمانداران آینده وجود داشته باشد، خسته شده ام.”

قاضی پرونده مدنی، قاضی دادگاه ناحیه هیندز، فی پترسون، در مورد اینکه آیا متن ها باید منتشر شوند یا خیر، حرف آخر را خواهد زد. او اخیراً اولین دستور اصلی خود را در پرونده مدنی که در سال گذشته در جریان بوده است، ارائه کرد که در آن درخواست فاور برای رد اتهامات علیه او را رد کرد.

در پاسخ به تصمیم برایانت برای انتشار پیام‌های متنی، باب اندرسون، مدیر کنونی بخش خدمات انسانی می‌سی‌سی‌پی، در بیانیه‌ای به می‌سی‌سی‌پی امروز گفت که «هیچ یک از این پیام‌های متنی به آژانس ارائه نشده است، زیرا ما درگیر روند رسیدگی به دعاوی هستیم».

وی افزود: “MDHS بسیار علاقه مند به بررسی و داشتن مشاوری برای بررسی این ارتباطات خواهد بود.” “MDHS علاقه مند به بررسی ارتباطات مربوط به همه طرف ها، به ویژه آنهایی است که در حال حاضر در شکایت مدنی نام برده شده اند.

وید گفت که او استدلال برایانت مبنی بر اینکه او متن ها را برای جلوگیری از هزینه های قانونی بیشتر منتشر می کند، نخریده است.

وید گفت: “هزینه های وکالت از قبل در هنگام نوشتن خلاصه پرداخت شده بود.” اکنون هیچ هزینه وکالت اضافی وجود نخواهد داشت. و ثانیاً، من معتقدم که قاضی امری اجتناب ناپذیر بود که او را آزاد کند و این کار را به عنوان یک حرکت هوشمندانه روابط عمومی انجام داد.

برایانت متون را به صورت عمومی در یک وب سایت جدید به نام bryanttexts.com ارسال کرد. برخی از فتوکپی ها آنقدر محو شده اند که تاریخ پیام ها به سختی خوانا هستند.

برایانت در ویدئویی که در وب سایت نیز آپلود شده است، گفت: “همه ما می دانیم که در آینده چه اتفاقی قرار است بیفتد.” «پیام‌های متنی من از طریق یک تلاش هماهنگ توسط رسانه‌های تحت کنترل میلیاردر و مشاوران سیاسی حزب دمکرات دستکاری خواهد شد. این پیام‌ها دوباره برای کسانی که می‌خواهند موفقیت دوره فرمانداری من را کم‌اهمیت جلوه دهند و از نامزدهای جمهوری‌خواه در یک سال انتخابات انتقاد کنند، به‌عنوان خوراک بی‌پایان توصیف می‌شود.

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply