فرار از زندان آلاباما: این چیزی است که ما می دانیم

[ad_1]

(NewsNation) – ناپدید شدن ویکی وایت افسر اصلاح و تربیت آلاباما و نقشه آشکار او برای کمک به زندانی کیسی وایت برای فرار از زندان، طرفداران واقعی جنایت را در سراسر کشور مسحور کرده است.

این دو همچنان آزاد هستند و با فاش شدن فیلم های نظارتی و جزئیات طرح آنها، یک تعقیب و گریز فعال به دنبال محل اختفای آنها می شود.

در اینجا چیزی است که ما در مورد پرونده می دانیم:

چی شد؟

ویکی وایت دستیار دیرینه مدیر اصلاحات در مرکز بازداشت شهرستان لادردیل در فلورانس، آلاباما، در حدود 75 مایلی غرب هانتسویل بود.

روز جمعه، 29 آوریل، او به سمت بازداشتگاه رفت و به همکارانش گفت که زندانی کیسی وایت را برای ارزیابی ذهنی به دادگاه می برد.

معاون زندانی را از سلول خود خارج کرد و به اتاق رزرو برد و در آنجا با دستبند و پاهایش به غل و زنجیر بسته شد.

او او را در پشت یک رزمناو پلیس سوار کرد و آن دو تقریباً بدون هیچ ردی ناپدید شدند.

ویکی وایت با زندانی تنها بود، که به گفته کلانتر این امر ناقض خط مشی وزارتخانه بود.

مقامات بعداً دریافتند که ارزیابی ذهنی کیسی وایت در دادگاه هرگز برنامه ریزی نشده بود و ماشین گشت در منطقه ای بدون دوربین امنیتی در فاصله ای نه چندان دور از بازداشتگاه پیدا شد.

ریک سینگلتون، کلانتر شهرستان لادردیل، گفت که ویدئوی نظارتی مقامات را به این باور رساند که “ماشین گشت از بازداشتگاه خارج شد و مستقیماً به پارکینگ رفت” جایی که پیدا شد.

سینگلتون همچنین گفت که حکم بازداشت ویکی وایت به دلیل اجازه یا کمک به فرار صادر شده است.

window.loadAnvato ({“mcp”: “LIN”، “width”: “100%”، “height”: “100%”، “video”: “7665396”، “autoplay”: false، “expect_preroll”: true , “pInstance”: “p1″، “plugins”: {“comscore”: {“clientId”: “6036439”، “c3”: “wjtv.com”، “version”: “5.2.0”، “useDerivedMetadata” : true، “mapping”: {“c3”: “wjtv.com”، “ns_st_st”: “wjtv”، “ns_st_pu”: “Nexstar”، “ns_st_ge”: “Prime، Clip، Web، Publish”، “cs_ucfr” “:” “}},” dfp “: {” adTagUrl “:”

آنها چه کسانی هستند؟

ویکی وایت در ۱۸ مایلی زندان کانتی لادردیل، در خانه‌ای زندگی می‌کرد که تنها چند روز قبل از ناپدید شدنش فروخته بود، به‌خاطر ارزش بازار.

به گفته کلانتر سینگلتون، ویکی وایت 17 سال در این بخش بود و تنها چند روز قبل از ناپدید شدن، اوراق بازنشستگی خود را تحویل داده بود.

به گفته کلانتر، همکاران او در زندان “در کمال ناباوری و شوکه هستند که او در چنین چیزی دست داشته است.”

کیسی کول وایت، 38 ساله، به اتهام قتل بزرگ در بازداشتگاه شهرستان لادردیل زندانی شده بود. او طبق قانون آلاباما با مجازات اعدام روبرو بود. او یک برگه رپ طولانی دارد.

سرویس Marshals گفت که کیسی 6 فوت، 9 اینچ قد و حدود 260 پوند وزن دارد. او چشم های فندقی موهای قهوه ای و چندین خالکوبی دارد.

آخرین بار کجا دیده شدند؟

کارآگاهان در حال جمع آوری شواهد مربوط به روزهای قبل از ناپدید شدن این زوج هستند.

فیلم جدید نظارتی منتشر شده توسط کلانتر شهرستان لادردیل نشان می دهد که ویکی وایت شب قبل از فرار این زوج از زندان در هتلی در شهرستان لادردیل اقامت داشته است.

در روزهای منتهی به ناپدید شدن آنها، او همچنین یک فورد اج 2007 نارنجی خریده بود. آن ماشین در پارکینگ مرکز خرید نزدیک هتل پارک شده بود.

مقامات می گویند که او صبح روزی که کیسی را آزاد کرد، وسیله نقلیه کاری خود را به زندان کانتی لادردیل رساند و بعد از اینکه کیسی را گرفت، وسیله نقلیه خود را عوض کرد.

سرویس مارشال های ایالات متحده در تاریخ 3 مه اعلامیه ای را منتشر کرد که حاوی اطلاعاتی درباره خودرو و دو فراری بود.

سینگلتون به خبرگزاری های محلی گفت که این اشتباه از سوی یک آژانس مجری قانون بود که اعلامیه ای را منتشر کرد که برای عموم آماده نبود. وی افزود آزادی زودهنگام مانع از تحقیقات آنها شده است.

طبق گزارش‌ها، فورد در همان روزی که این زوج مفقود شدند، رها شده بود، تنها دو ساعت از زندانی که از آن فرار کردند در شهرستان ویلیامسون، تنسی. چند روز بعد تایید شد که به پرونده مرتبط است.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که آن‌ها در مقطعی تلاش کرده بودند تا خودرو را با اسپری رنگ کنند.

گزارش هایی وجود دارد که ویکی در یک فروشگاه بزرگ در حال خرید لباس مردانه دیده شده است. کارگران داخل به برایان انتین از NewsNation گفتند که نمی توانند اظهار نظر کنند.

دیگران گزارش می دهند که ویکی را قبل از پرواز در یک فروشگاه بزرگسالان دیده اند. زنی که در داخل کار می کرد به انتین گفت که وکیلش به او توصیه کرده است که در مورد مشتری بودن یا نبودن ویکی صحبت نکند.

window.loadAnvato ({“mcp”: “LIN”، “width”: “100%”، “height”: “100%”، “video”: “7654885”، “autoplay”: false، “expect_preroll”: true , “pInstance”: “p2″، “plugins”: {“comscore”: {“clientId”: “6036439”، “c3”: “wjtv.com”، “version”: “5.2.0”، “useDerivedMetadata” : true، “mapping”: {“c3”: “wjtv.com”، “ns_st_st”: “wjtv”، “ns_st_pu”: “Nexstar”، “ns_st_ge”: “Prime، Clip، Web، Publish”، “cs_ucfr” “:” “}},” dfp “: {” adTagUrl “:”

رابطه آنها چیست؟

این جفت با وجود نام خانوادگی یکسان با هم ارتباطی ندارند.

با این حال، بازرسان به NewsNation تأیید کردند که این زوج «رابطه خاصی» دارند.

به گفته کلانتر آلاباما، ویکی وایت ماه ها قبل از فرار کیسی وایت در زندان در تماس تلفنی بود.

سینگلتون قبلاً گفته بود که در حالی که او در زندان دیگری در حال گذراندن دوران محکومیتش بود با او ملاقات کرده بود، اما اظهارات او را تصحیح کرد و گفت که آن نادرست است و آنها “از طریق تلفن در تماس بودند”.

مقامات معتقدند کیسی وایت و ویکی وایت به مدت دو سال با هم رابطه داشتند.

window.loadAnvato ({“mcp”: “LIN”، “width”: “100%”، “height”: “100%”، “video”: “7660962”، “autoplay”: false، “expect_preroll”: true , “pInstance”: “p3″، “plugins”: {“comscore”: {“clientId”: “6036439”، “c3”: “wjtv.com”، “version”: “5.2.0”، “useDerivedMetadata” : true، “mapping”: {“c3”: “wjtv.com”، “ns_st_st”: “wjtv”، “ns_st_pu”: “Nexstar”، “ns_st_ge”: “Clip, Web, Dan Abrams Live, Publish”, “cs_ucfr”: “”}}، “dfp”: {“adTagUrl”: ”

بعد چه می شود؟

Dog the Bounty Hunter بر این باور است که دستگیر شدن آنها فقط مسئله زمان است. با این حال، همکاران سابق به شدت احساس نمی کنند.

“راستش، من فکر نمی کنم او پیدا شود. او به اندازه کافی محاسبه کرده است که به کل این موضوع فکر کرده است. او قطعاً از کلانتر پیشی گرفت. تایسون جانسون، یکی از کارمندان سابق زندان، گفت: او مدیر زندان را مغلوب کرد.

سرویس مارشال های ایالات متحده اخیراً عکس های رندر شده ای را منتشر کرده است که خالکوبی های کیسی وایت و همچنین ظاهر ویکی با موهای قهوه ای و بدون چتری را نشان می دهد. آنها همچنین برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری آنها شود تا 10000 دلار جایزه ارائه می کنند.

محققان می گویند کیسی وایت و ویکی وایت مسلح و خطرناک هستند و یک تفنگ ساچمه ای و یک تفنگ به سبک AR-15 حمل می کنند.

از هر کسی که این جفت را می‌بیند خواسته می‌شود به آنها نزدیک نشود یا آنها را دنبال نکند، بلکه بلافاصله با 911 تماس بگیرد.

[ad_2]