فدرال رزرو: تحقیق درباره مرگ مرد سیاه پوست ممکن است زمان ببرد

[ad_1]

ممفیس، تن. (AP) – دفتر دادستانی ایالات متحده روز چهارشنبه گفت تحقیقات فدرال در مورد مرگ یک مرد سیاهپوست که پس از دستگیری خشونت آمیز توسط پلیس ممفیس جان باخت “ممکن است مدتی طول بکشد.”

کوین جی. ریتز، دادستان ایالات متحده در طی یک کنفرانس خبری گفت که دفتر او با بخش حقوق مدنی وزارت دادگستری در واشنگتن در حال بررسی پرونده تایر نیکولز است که سه روز پس از ژانویه جان باخت. 7 دستگیری

ریتز گفت که با مادر، پدر و عمه نیکولز ملاقات کرده است.

مرگ نیکولز منجر به سه تحقیق مجزای قانون شده است. و پنج افسر سیاه پوست – با نام های Tadarrius Bean، Demetrius Haley، Emmitt Martin III، Desmond Mills Jr. و جاستین اسمیت – هفته گذشته پس از تحقیقات داخلی پلیس مشخص شد که آنها از زور بیش از حد استفاده کرده و از وظایف خود برای مداخله و کمک کردن کوتاهی کرده اند، اخراج شدند. اداره پلیس گفت که هر پنج افسر بین مارس 2017 تا اوت 2020 استخدام شده اند.

اداره تحقیقات تنسی همچنین در حال بررسی استفاده از زور توسط افسران بود. آژانس پلیس ایالتی معمولاً زمانی که پلیس درگیر دستگیری هایی است که منجر به مرگ می شود، تحقیق می کند.

فیلم‌های ویدئویی دستگیری علنی نشده است، اما مقامات محلی متعهد شده‌اند که آن را در هفته جاری یا هفته آینده منتشر کنند.

استیو مالروی، دادستان منطقه شلبی، روز سه‌شنبه به آسوشیتدپرس گفت که بازرسان محلی و ایالتی می‌خواهند قبل از انتشار ویدئو، تا حد امکان مصاحبه‌ها را تکمیل کنند. جدول زمانی برخی از فعالانی را که انتظار داشتند این ویدئو پس از تماشای این فیلم توسط خانواده نیکولز منتشر شود، که روز دوشنبه رخ داده بود، به شدت تحت فشار قرار داده است.

بن کرامپ، وکیلی که وکالت خانواده نیکولز را بر عهده دارد، گفت که ویدئوی پلیسی که خانواده مشاهده کردند نشان می‌دهد که نیکولز – یک کارمند و پدر 29 ساله فدرال اکسپرس – هنگامی که او را برای توقف در نزدیکی خانه‌اش به سمت خانه‌اش می‌کشیدند، شوکه شده، فلفل پاشیده می‌شود و مهار می‌شود. . او از یک پارک حومه شهر، جایی که از غروب خورشید عکس گرفته بود، به خانه برمی گشت. تیم حقوقی گفت افسران نیکولز را به مدت سه دقیقه در یک برخورد “وحشیانه” که یادآور ضرب و شتم بدنام پلیس در سال 1991 رادنی کینگ، راننده لس آنجلسی است، کتک زدند.

کرامپ روز سه‌شنبه بیانیه‌ای منتشر کرد و گفت که یک پزشک قانونی که توسط خانواده استخدام شده بود یک کالبد شکافی مستقل انجام داد که خونریزی داخلی گسترده را نشان داد. در این بیانیه دلیل مرگ یا گزارش پاتولوژیست مستقل ذکر نشده است. در این بیانیه آمده است که جزئیات بیشتر متعاقبا منتشر خواهد شد. مقامات تنسی کالبد شکافی نیکولز را منتشر نکرده اند.

بستگان پلیس را متهم کرده اند که نیکولز را دچار حمله قلبی و نارسایی کلیه کرده است. مقامات فقط گفته اند که نیکولز یک اورژانس پزشکی را تجربه کرده است.

دو کارمند آتش نشانی ممفیس نیز در حالی که آژانس تحقیقاتی در مورد مرگ نیکولز انجام می دهد، از وظیفه اخراج شده اند. اداره آتش نشانی ممفیس در بیانیه ای اعلام کرد که کارکنان در مراقبت اولیه از بیمار تایر نیکولز شرکت داشتند.

به گفته آژانس، کارمندان آتش نشانی هفته گذشته در حالی که تحقیقات داخلی انجام شده بود “از وظیفه” معاف شدند. اطلاعات بیشتری منتشر نشد.

نیکولز پس از اینکه ماموران او را به دلیل رانندگی بی احتیاطی متوقف کردند، دستگیر شد. روز پس از برخورد، پلیس در بیانیه ای گفت که “یک درگیری رخ داد” زمانی که افسران به خودرو نزدیک شدند و نیکولز دوید. آنها گفتند که مأموران او را گرفتند و “درگیری دیگری رخ داد” در حالی که آنها او را بازداشت می کردند. پلیس گفت نیکولز از تنگی نفس شکایت کرد و به بیمارستان منتقل شد و سه روز بعد درگذشت.

[ad_2]

Leave a reply