فاور به دنبال اخراج از شکایت صندوق رفاه می سی سی پی است

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – وکلای برت فاور روز جمعه مجدداً با ارسال مدارکی از یک قاضی می سی سی پی خواستند که بازیکن بازنشسته NFL را از شکایتی که خواستار بازپرداخت میلیون ها دلار پول رفاهی است که برای کمک به برخی از فقیرترین مردم ایالات متحده است اخراج کند.

دپارتمان خدمات انسانی می سی سی پی سال گذشته از فاور و بیش از سه ده نفر دیگر یا کسب و کار شکایت کرد. در این شکایت آمده است که پول حاصل از برنامه کمک موقت به خانواده‌های نیازمند، از جمله در پروژه‌هایی که فاور از آن حمایت می‌کند، به‌طور نادرست هزینه شده است: 5 میلیون دلار برای یک میدان والیبال در دانشگاهی که دختر فاور در آن ورزش می‌کرد و 1.7 میلیون دلار برای ساخت داروی درمان ضربه مغزی.

واضح است که MDHS از فاور، یک شهرت ملی می سی سی پی و ملی، شکایت کرده است تا از مسئولیت اشتباه فاحش خود در اجازه دادن به ده ها میلیون دلار از بودجه عمومی خود صرف نظر کند – وجوهی که خود MDHS اعتراف می کند که برای آن بوده است. به طور انحصاری مسئول است.

فاوره که در می سی سی پی زندگی می کند، در ماه نوامبر به دنبال اخراج از دعوای ایالتی بود، سپس ایالت در ماه دسامبر در خواست خود علیه او تجدید نظر کرد. تشکیل پرونده جمعه به درخواست ایالت در دسامبر پاسخ می دهد.

آخرین تلاش برای رهایی از شکایت ایالتی یک روز پس از آن صورت گرفت که فاور سه شکایت به اتهام افترا علیه شاد وایت، حسابرس می سی سی پی و دو بازیکن سابق NFL که به شدت از فاور در نقش خود به عنوان گوینده ورزش ملی انتقاد کرده اند – پت مک آفی و شانون شارپ، تشکیل داد.

در پادکست خود در روز جمعه، مک آفی شکایت افترا را مسخره کرد. او گفت که قبل از تشکیل یک “شلات اخطاری” از وکلای فاور دریافت کرده است، در نامه ای که از وی خواسته شده است هر ویدئویی را که ضبط کرده است که شامل ذکر فاوره و ادعای سوء استفاده از پول رفاهی است، پاک کند.

“من به آن نگاه کردم. گفتم: “این خنده دار است.” البته ما این کار را نمی‌کنیم.»

مک آفی گفت وکلای فاور همچنین خواستار عذرخواهی فاور از فاور تا عصر چهارشنبه شده اند. مک آفی در گفتگو با دیگران در استودیوی خود گفت: “من یکی از بدترین عذرخواهی در جهان هستم.”

در شکایت علیه مک آفی، فاور گفت که مک آفی از “اذیت های ظالمانه” استفاده کرده است که شامل نامیدن فاوره “دزد” است که “از مردم فقیر در می سی سی پی دزدی می کند.” مک آفی روز جمعه گفت که در این شکایت از نقل قول هایی از او استفاده شده است که «مطمئناً دقیق است». او گفت که مکرراً هنگام بحث در مورد فاوره می‌گوید “به ظاهر”.

در شکایت علیه وایت گفت که حسابرس ایالتی جمهوری خواه “یک کمپین رسانه ای ظالمانه از اتهامات بدخواهانه و نادرست” علیه فاور انجام داده است تا بتواند حرفه سیاسی خود را تقویت کند. فلچر فریمن، سخنگوی وایت، پاسخ داد که وایت صادقانه در مورد مواردی با اظهاراتی که با سالها کار توسط متخصصان در دفتر حسابرسی پشتیبانی می شود.

در شکایت علیه شارپ، فاور گفت که شارپ در برنامه گفتگوی شبکه فاکس اسپورت با عنوان “اسکیپ و شانون: بدون شک” اظهارات “به شدت نادرست” درباره او کرد، از جمله اینکه فاور “پول هایی را از افرادی که واقعاً به پول نیاز داشتند سرقت کرد.”

آسوشیتدپرس روز پنجشنبه پیام‌های تلفنی برای شارپ گذاشت و خواستار اظهارنظر در مورد پرونده‌های افترا شد. او بلافاصله به این پیام‌ها پاسخ نداد و تا روز جمعه به طور علنی پاسخ نداده بود.

جان دیویس که از سال 2016 تا اواسط سال 2019 مدیر دپارتمان خدمات انسانی می سی سی پی بود، سال گذشته به اتهامات ایالتی و فدرال در رسوایی رفاهی می سی سی پی اعتراف کرد و او پذیرفت که علیه دیگران در بزرگترین پرونده فساد عمومی ایالت شهادت دهد. صدور حکم او به تعویق افتاده است.

هیچ اتهام جنایی علیه فاوره مطرح نشده است. او 1.1 میلیون دلاری را که برای هزینه سخنرانی از یک گروه غیرانتفاعی دریافت کرده بود که پول TANF را با تأیید اداره خدمات انسانی می سی سی پی خرج کرده بود، پرداخت کرده است. وایت گفت فاوره هرگز برای ایراد سخنرانی حاضر نشد.

دختر فاور در سال 2017 والیبال را در دانشگاه می سی سی پی جنوبی در دانشگاه او شروع کرد. عرصه والیبال پروژه حیوان خانگی تالار مشاهیر NFL بود و او متعهد شد که تلاش های جمع آوری کمک های مالی را برای آن رهبری کند. پرونده های قبلی در دادخواست مدنی ایالتی مبادله پیام های متنی بین فاور و دیگران را در مورد هدایت پول به مرکز والیبال از سوی یک سازمان غیرانتفاعی که قراردادهای وزارت خدمات انسانی داشت، نشان می دهد.

[ad_2]

Leave a reply