عکس ها: WJTV در روز مراقبت از بنیانگذاران سال 2022 شرکت می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – Nexstar Media Group، شرکت مادر WJTV 12 News، بیست و ششمین سالگرد تاسیس خود را در روز جمعه، 17 ژوئن برگزار خواهد کرد.

هر ساله به عنوان بخشی از خدمات روزانه خود به جامعه، هر ایستگاه زیر نظر Nexstar یک روز خدمات اجتماعی را در روز تاسیس Nexstar برگزار می کند که در 17 ژوئن 1996 بود. هدف از روز موسس یافتن راه هایی برای بهبود و خدمت به جامعه است. .

امسال، WJTV 12 News با تیم‌های City of Jackson، Stewpot Community Services و Central Mississippi 500 Continuum of Care Outreach برای کمک به بی‌خانمان‌ها در پایتخت همکاری می‌کند.

این سازمان‌ها به بی‌خانمان‌ها غذا می‌دهند و کوله‌پشتی‌های پر از لوازم مراقبت‌های بهداشتی را تحویل می‌دهند. کلینیک رایگان جکسون همچنین آزمایش فشار خون و گلوکز و همچنین تقویت کننده ها و/یا واکسن های COVID-19 را ارائه می دهد.

آزمایش HIV، حمایت اجتماعی، ارزیابی و خدمات روانی نیز به بی خانمان ها ارائه خواهد شد. تیم Outreach به بی خانمان ها کمک می کند و به آنها کمک می کند مسکن و خدمات حمایتی فوری دریافت کنند.

این رویداد روز جمعه 17 ژوئن در مسافرخانه قدیمی مترو در بزرگراه 80 غربی از ساعت 8:30 صبح تا 14:30 بعد از ظهر برگزار می شود.

[ad_2]

Leave a reply