عنوان 42 باید سر جای خود باقی بماند، قضاوت قوانین

[ad_1]

ال پاسو، تگزاس (گزارش مرزی) – یک قاضی فدرال در لوئیزیانا روز جمعه حکم داد که دولت بایدن باید به اخراج مهاجران در مرز تحت عنوان 42 ادامه دهد.

عنوان 42 که در آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در مارس 2020 به کار گرفته شد، به مأموران گشت مرزی ایالات متحده و افسران گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده اجازه می‌دهد تا بدون دادن فرصتی برای درخواست پناهندگی، مهاجران را فوراً از ایالات متحده اخراج کنند.

تا پایان ماه آوریل، بیش از 1.9 میلیون بار مهاجران تحت فرمان عنوان 42 اخراج شده اند. مقامات می گویند که از آنجایی که مهاجران بدون سابقه اخراج با اخراج مواجه می شوند، بسیاری از آنها بیش از یک بار تلاش می کنند از آنجا عبور کنند.

جدیدترین در عنوان 42

عنوان 42 فرمان بهداشت عمومی دوران جنگ جهانی دوم است که ورود به ایالات متحده را در صورتی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها معتقد باشد که می تواند بیماری های مسری را وارد کشور کند، ممنوع می کند.

به رهبری آریزونا و لوئیزیانا، 24 ایالت در طرح های کاخ سفید برای پایان دادن به عنوان 42 به چالش کشیدند و استدلال کردند که دولت بایدن “در بررسی تأثیرات فسخ عنوان بر اجرای مهاجرت و ایالت ها ناکام ماند.”

دولت بایدن قصد داشت تا تیت 42 را در روز دوشنبه خاتمه دهد، اما حکم قاضی رابرت سامرهایز در روز جمعه محدودیت ها را حفظ خواهد کرد تا زمانی که شکایت از طریق دادگاه راه پیدا کند.

ایالت ها استدلال می کنند که پایان دادن به عنوان 42 “به افزایش گذرگاه های مرزی منجر می شود و این افزایش منجر به افزایش مهاجران غیرقانونی ساکن در ایالت ها می شود.” شاکیان همچنین نگران هستند که استفاده از عنوان 8 برای رسیدگی به مهاجران دستگیر شده در مرز منجر به آزادی آنها شود.

وزارت امنیت داخلی پیش‌بینی کرد که در صورت لغو عنوان 42، روزانه 18000 مهاجر تلاش می‌کنند از آنجا عبور کنند، چیزی که شاکیان از آن برای مخالفت با لغو عنوان 42 استفاده کردند.

بر اساس آمار منتشر شده در این هفته، مقامات گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده در ماه آوریل 234088 بار مهاجران را در مرز مکزیک متوقف کردند که یکی از بالاترین ها در دهه های اخیر و افزایش 5.8 درصدی نسبت به 221303 در ماه مارس است.

ایالت لوئیزیانا و همکاران مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، و همکاران دانلود

در جریان بحث های شفاهی در 13 مه، وکلای ایالت ها چگونگی تأثیر افزایش مهاجرت غیرقانونی را بر ایالت آنها تشریح کردند. آنها تعداد مهاجران غیرقانونی در ایالت خود، تعداد کسانی که بیمه نیستند، کسانی که زیر خط فقر هستند و هزینه مالیات دهندگان را برجسته کردند.

وکلای دادگستری گفتند، برای مثال، ویرجینیا بین 251000 تا 337800 مهاجر غیرقانونی در این ایالت زندگی می کنند و افزودند که 61 درصد از آنها بیمه نیستند و 1.7 میلیارد دلار در سال برای مالیات دهندگان هزینه دارد.

شورای مهاجرت آمریکا با استناد به گزارشی از موسسه مالیات و سیاست اقتصادی (ITEP) خاطرنشان کرده است که “مهاجران غیرقانونی مالیات می پردازند. مانند هر کس دیگری در ایالات متحده مالیات فروش می پردازند. آنها همچنین مالیات بر دارایی را می پردازند – حتی اگر آنها را انجام دهند. اجاره. “

“بهترین شواهد نشان می دهد که حداقل 50 درصد از خانواده های مهاجر غیرقانونی در حال حاضر اظهارنامه مالیات بر درآمد را با استفاده از شماره شناسایی مالیاتی فردی (ITIN) ارائه می کنند، و بسیاری از کسانی که اظهارنامه مالیاتی بر درآمد را ارائه نمی کنند، هنوز مالیات از چک حقوق آنها کسر می شود. بر اساس این گزارش

دولت گرگ ابوت، ایالت تگزاس، پس از حکم اولیه دادگاه فدرال، بیانیه ای صادر کرد و دوباره دولت بایدن را به اجرای «سیاست های مرزی باز» متهم کرد.

ابوت گفت: “یک دادگاه فدرال دیگر امروز چیزی را اعلام کرد که ما همیشه می دانستیم: پرزیدنت بایدن با سیاست های مرزی باز خود قوانین فدرال را نادیده می گیرد.”

ابوت گفت تگزاس به استفاده از تمام منابع و استراتژی های موجود برای جلوگیری از هجوم مهاجران ادامه خواهد داد. تگزاس وزارت امنیت عمومی تگزاس و گارد ملی تگزاس را در مرز مستقر کرده و با فرمانداران مرزی مکزیک هماهنگ شده است.

روز جمعه، ابوت مرکز عملیات مشترک امنیت مرزی را فعال کرد.

ابوت گفت: «ما در مبارزه با رفع اخراج عنوان 42 هوشیار هستیم.

شورای مهاجرت آمریکا روز جمعه بیانیه ای صادر کرد و حکم سامرهیز را رد کرد. در این بیانیه آمده است: «ما به شدت تصمیم امروز برای جلوگیری از پایان عنوان 42 را محکوم می کنیم که همچنان بر پناهجویان تأثیر منفی خواهد گذاشت و هرج و مرج در مرزها را دامن می زند». “کنگره باید در برابر تلاش‌ها برای تمدید قانون‌گذاری سیاست ناموفق عنوان 42 مقاومت کند.”

ساعاتی پیش از صدور حکم روز جمعه، آرون رایشلین-ملنیک، مشاور ارشد سیاست در شورای مهاجرت آمریکا، در توییتر گفت که معتقد است این حکم «حداقل در سال 2023» به پایان نخواهد رسید.

او گفت: «اگرچه عنوان 42 یک سیاست معکوس و مضر است که باعث هرج و مرج در مرزها شد، احتمالاً حداقل تا سال 2023 باقی خواهد ماند. “در نتیجه، تصمیم احتمالی امروز باید نگرانی هایی را که برخی از اعضای کنگره در مورد دادن زمان DHS برای آماده سازی دارند، برطرف کند.”

آسوشیتدپرس به این داستان کمک کرد.

[ad_2]