عقاب طاس پس از شلیک گلوله در شهرستان دسوتو کور شد، بالش شکست

[ad_1]

ممفیس، تن. (WREG) — شهرستان دسوتو و مقامات فدرال به دنبال فردی هستند که یک عقاب طاس را از 269 در خط شهرستان دسوتو / شهرستان مارشال شلیک کرده است.

می سی سی پی Wildlife Rehabilitation, Inc. گفت که عقاب از ناحیه چشم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و برای ترمیم بال شکسته تحت عمل جراحی قرار گرفته است. دبی کرام، مدیر اجرایی احیای حیات وحش می سی سی پی، گفت که برخی از کارمندان شهرستان دسوتو عقاب زخمی را کشف کردند.

کرام گفت: “آنها او را دیدند که در حال راه رفتن روی زمین بود و فکر کردند که این کار درست نیست.” “بنابراین، آنها از آنجا بیرون رفتند و هنگامی که او سعی کرد دور شود متوجه شدند که نمی تواند پرواز کند. او قطعاً بالش آسیب دیده بود. من بیرون رفتم و پرنده را گرفتم و وقتی او را گرفتم، آن موقع بود که متوجه چشم شدم. “

کرام گفت که یک خلبان فدرال اکسپرس داوطلب شد تا عقاب را با هواپیمای شخصی خود به بنیاد عقاب آمریکایی در کبوتر فورج ببرد و در آنجا بازسازی شود.

با حسن نیت: احیای حیات وحش می سی سی پی

او گفت که عقاب چهار ساله دیگر نمی تواند از چشم آسیب دیده ببیند.

“از آنجایی که او یک بزرگسال است، بسیار ممکن است که بتواند با آن سازگار شود. به عنوان یک بزرگسال، او قبلاً یاد گرفته است که چگونه شکار کند و غذای خود را تهیه کند. کمی طول می کشد، اما او قطعا می تواند سازگار شود، و این یکی از کارهایی است که او در بنیاد عقاب آمریکا انجام خواهد داد این است که بتواند در یک منطقه بزرگتر آزمایش شود تا مطمئن شود که می تواند شکار کند و برای خود دفاع کند.”

عقاب های طاس از نظر فدرال محافظت می شوند. کرام گفت که مجازات افرادی که به پرندگان آسیب می رسانند شامل حداکثر پنج سال زندان، 250 هزار دلار جریمه برای محکومیت های جنایی و حداکثر 10 هزار دلار جریمه برای تخلفات مدنی است.

می سی سی پی Wildlife Rehabilitation یک سازمان غیرانتفاعی در شهرستان دسوتو است که سالانه بیش از 1000 پرنده مجروح را می گیرد. کرام گفت که نمی تواند بفهمد چرا کسی به یک عقاب با شکوه شلیک می کند.

او می گوید: “این پرنده اشتباهی نیست. می دانید این یک پرنده بسیار بزرگ با سر سفید و دم سفید است؟ هیچ اشتباهی وجود ندارد که چیز دیگری بوده است. اما حتی اگر چیز دیگری بوده است، باز هم تیراندازی غیرقانونی است. کرام گفت.

با حسن نیت: احیای حیات وحش می سی سی پی

کرام گفت که پس از بازسازی عقاب، در شهرستان دسوتو رها خواهد شد. او گفت که گروه او در تلاش است تا پول جمع آوری کند تا یک قفس پروازی بزرگ بسازد که به آنها اجازه دهد در آینده عقاب های زخمی شده در شمال می سی سی پی را درمان کنند.

اگر مایل به کمک مالی هستید، اینجا را کلیک کنید. اگر اطلاعاتی دارید که می تواند به مقامات کمک کند تا فردی که به عقاب شلیک کرده است را پیدا کنند، از شما خواسته می شود با (601)-432-2170 تماس بگیرید.

[ad_2]

Leave a reply