عضو شورا می خواهد قانون تعقیب پلیس را به چالش بکشد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – یکی از اعضای شورای شهر جکسون پس از مرگ غم انگیز یک کارگر خدمات پستی ایالات متحده (USPS) در پی تعقیب پلیس، پیشنهاد به چالش کشیدن یک قانون ایالتی را دارد.

کنت استوکس، عضو شورای بخش 3، پیشنهاد می کند که شهر جکسون قانون تعقیب و گریزهای داغ ایالت می سی سی پی را به چالش بکشد و آنها را “خطرناک” و “تهدید کننده زندگی” خواند.

این اتفاق پس از آن رخ می دهد که براد پنینگتون، کارگر USPS، پس از تعقیب پلیس پرل یک مرد و در محله ای از جنوب جکسون، در یک خرابه کشته شد.

استوکس به اظهارات شهردار پرل پاسخ داد که جکسون به نظر یک پناهگاه امن برای جنایتکاران است زیرا مظنون در حال فرار به سمت جکسون است.

“من می گویم این b***sh** است و او این را می داند. ما بیش از 100000 شهروند داریم. ما دیگر پناهگاه امنی نیستیم تا پرل پناهگاهی برای کسی باشد. ما با جنایتی مخالفیم که او باید علیه آن باشد. جنایت. او باید از خانواده بی گناهی که یکی از عزیزانش را از دست داده است عذرخواهی کند. کسی که کار می کرد، سعی می کرد مالیاتش را بپردازد، سعی می کرد به خانواده اش غذا بدهد. او اکنون مرده است. امیدوارم این خانواده از پرل شکایت کنند و آن را بگذارند. استوکس گفت: شهردار روی غرفه و اجازه دهید او این چیزهای دیوانه کننده را بگوید.

استوکس خاطرنشان کرد که تعقیب و گریزهای خطرناک و خطرناک هرگز نباید ابزاری برای مظنونان بزهکاری باشد.

[ad_2]

Leave a reply