عضو شورا به دعوای دعوی ریچارد واکنش نشان می دهد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV)- آخرین به روز رسانی در مورد بحث و جدل پیرامون جمع آوری زباله در جکسون ممکن است بیش از 1.6 میلیون دلار هزینه برای شهر داشته باشد.

شرکت ریچارد دیسپوزال در دادگاه منطقه ای ایالات متحده شکایتی را برای درخواست بیش از 1.6 میلیون دلار از شهر جکسون تنظیم کرد. وکلای «ریچاردز دیسپال» ادعا می‌کنند که خدمات ارائه کرده‌اند، اما پولی دریافت نکرده‌اند.

یکی از اعضای شورا گفت که فکر می‌کند شورای شهر باید تمام این وضعیت را مدیریت می‌کرد.

من در ابتدا احساس انزجار کردم. فکر می‌کنم این یکی از آن موقعیت‌هایی است که بسیاری از مردم گفته‌اند من به شما گفته‌ام، به همین دلیل همیشه به نفع شهر جکسون بود که شورای شهر تمام این وضعیت را از A تا Z مدیریت کند. کنت استوکس عضو شورا از بخش 3 گفت.

ریچاردز دیسپال جمع آوری زباله را در آوریل آغاز کرد، زمانی که شهردار لومومبا قراردادی اضطراری امضا کرد که به آنها اجازه می داد این کار را انجام دهند.

شورای شهر جکسون در همان روزی که ریچاردز دیسپال شروع به جمع آوری زباله کرد، نامه ای برای توقف و توقف ارسال کرد و به آنها هشدار داد که برای کارشان پولی دریافت نمی کنند.

وکلای مدافع ریچارد دیسپال گفتند که قراردادی که شهردار لومومبا در فوریه امضا کرد، قراردادی معتبر است که به آنها امکان پرداخت غرامت را می دهد.

[ad_2]

Leave a reply