عضو شورای شهر جکسون قبل از تعطیلات میزبان کراپ دراپ است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – در حالی که خانواده ها شروع به خرید برای وعده های غذایی تعطیلات می کنند، بسیاری متوجه شده اند که چگونه هزینه مواد غذایی افزایش یافته است. یکی از رهبران جکسون برای کمک وارد عمل شد.

برایان گریزل، عضو شورای شهر، میزبان یک Crop Drop در مرکز اجتماعی Grove Park بود تا به مبارزه با تورم مواد غذایی کمک کند.

او گفت از آنجایی که آماده‌سازی منوی تعطیلات خانوادگی در حال انجام است، این رویداد یکی از راه‌های کمک به حذف یک کالا از فهرست خواربار است.

“سیب زمینی شیرین در حال حاضر قیمت بالایی دارد. به دست آوردن آنها سخت است و آنها قیمت بالایی دارند. بسیاری از ساکنان در واقع تصمیم گرفته اند بین سیب زمینی شیرین و سبزی و هر چیز دیگری که برای کامل کردن غذای تعطیلات خود نیاز دارند، یکی را انتخاب کنند. کاری که ما در اینجا انجام می دهیم در واقع پر کردن این شکاف است، به سیب زمینی شیرین پیشنهاد می کنیم. من عاشق سیب زمینی شیرین هستم. همه عاشق سیب زمینی شیرین هستند. ما این شکاف را پر می کنیم تا مطمئن شویم که وعده های غذایی تعطیلات برای خانواده ها کامل است.”

کسانی که در صف بودند، پوند سیب زمینی شیرین دریافت کردند که در این فصل تعطیلات برای پای، کیک، کیک و غذاهای جانبی استفاده می شود.

[ad_2]

Leave a reply