عضو شورای جکسون می خواهد مقررات منع آمد و شد را بازگرداند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – یکی از اعضای شورای شهر جکسون در تلاش برای بازگرداندن مقررات منع آمد و شد در تلاش برای حفظ امنیت کودکان با نزدیک شدن به سال تحصیلی است.

کنت استوکس، عضو شورای بخش 3 گفت که مقررات منع آمد و شد ابزاری برای کمک به مدارس و والدین است که اطمینان حاصل کنند که فرزندانشان از خطر دور هستند.

فرمان منع رفت و آمد پیشنهادی نه تنها برای ساعات عصر، بلکه در ساعات مدرسه نیز اعمال خواهد شد. او خاطرنشان کرد که این راه حل همه چیز نخواهد بود، اما امیدوار است که به توقف برخی از خشونت های جوانان در پایتخت کمک کند.

ما در سرتاسر کشور دیده‌ایم که جوانان در مدرسه کشته می‌شوند و از این قبیل چیزها. مقررات منع آمد و شد نه تنها در شب انجام می‌شود، بلکه ما یک منع رفت و آمد به عنوان بخشی از مدرسه وضع کرده‌ایم. ما باید از کودکان در حالی که آماده می‌شوند محافظت کنیم. به مدرسه برگردید. منع آمد و شد تنها ابزاری نیست که ما می توانیم استفاده کنیم. من نمی گویم که همه مشکلات را حل می کند، اما کمک خواهد کرد.”

منع رفت و آمد پیشنهادی در حال حاضر در کمیته است تا جزئیات نهایی را بررسی کند، عواقب افرادی که قوانین منع آمد و شد را نقض می کنند و اینکه آیا والدین نیز مسئول خواهند بود، مشخص شود.

[ad_2]

Leave a reply