طومار: نام دریاچه را برای افراد در فضای باز، نه جداسازی طلبان

[ad_1]

براندون، خانم (AP) – طوماری خواستار تغییر نام یک دریاچه دست ساز در مرکز می سی سی پی با حذف نام یک فرماندار نژادپرست سابق و جایگزینی آن با نام یک روزنامه نگار قدیمی است که در مورد شکار و ماهیگیری می نوشت.

به گفته جان سیگمن، مدیر کل مخزن، مخزن راس بارنت، در شمال شرقی جکسون، در سال 1963 تکمیل شد و توسط هیئت مدیره مخزن در آن زمان نامگذاری شد.

بارنت بین سال‌های 1960 تا 1964 فرماندار بود و به‌عنوان یک جدایی‌طلب آشکار به مبارزات انتخاباتی و حکومت می‌پرداخت.

Clarion Ledger گزارش داد که طوماری جدید خواستار نامگذاری دریاچه به نام مخزن RH Cleveland به منظور احترام به بابی کلیولند است که پس از یک تصادف رانندگی در 28 آوریل درگذشت.

کلیولند، که در نزدیکی آب انبار زندگی می کرد و اغلب در آن ماهیگیری می کرد، برای چندین دهه نویسنده در فضای باز برای کلاریون لجر بود. پس از ترک روزنامه در سال 2012، او سخنگوی منطقه تامین آب دره رودخانه مروارید شد، آژانس دولتی که مخزن را مدیریت می کند.

بارین فون فورگر، یکی از ساکنان مخزن که قبلاً در کلاریون لجر نیز کار می‌کرد، پس از دیدن پیشنهادی از تاد ماکو، شخص دیگری که در آن نزدیکی زندگی می‌کند، دادخواست آنلاین را ایجاد کرد. تا چهارشنبه بیش از 400 امضا داشت.

فون فورگر گفت: «مثل این است که جامعه دور هم جمع شود و بگوید، بیایید این کار را برای بابی انجام دهیم. من با او کار کردم و با خواندن مطالبش بزرگ شدم. برای ما که شکار می کنیم و ماهی می گیریم، او نام بزرگی بود. او مباشر همه چیز در فضای باز برای کل ایالت می سی سی پی بود.»

سیگمن گفت که هیئت مدیره مخزن قدرت تغییر نام بدنه آب را دارد.

او گفت: «مقام قانونگذار این اختیار را دارد که در هر زمانی وارد عمل شود، اما همانطور که هست، این اختیار در اختیار هیئت مدیره ما است.

ماکو گفت که کلیولند “قلب و روح مطلق بنیاد مخزن بود” که در دهه گذشته به جامعه خدمت می کرد.

ماکو گفت: «او به نوعی مانند نیروی گرانشی برای خدمات اجتماعی در مخزن بود.

او گفت که بارنت به عنوان یک نژادپرست و جدایی‌طلب در تاریخ ثبت شد، اما گفت این دلیل اصلی نیست که او می‌خواهد این نام را جایگزین کند.

ماکو گفت: «من واقعاً دنبال بارنت نمی‌روم. «فقط فکر می کنم آقای کلیولند، مرد، خدمتکار جامعه، بسیار سزاوارتر است.»

[ad_2]