طرح 10 میلیارد دلاری سنا برای آزمایش کووید-19 کمک های نجات مشاغل کوچک را کاهش می دهد

[ad_1]

در حالی که کنگره در حال تصویب یک لایحه 10 میلیارد دلاری برای کمک به کووید-19 است که به تولید بیشتر واکسن و حفظ ظرفیت آزمایش کمک می کند، قانونگذاران بار دیگر قصد دارند کمک های کسب و کارهای کوچک را برای پرداخت هزینه آن کاهش دهند.

طبق گزارش ها، یک گروه دو حزبی از مذاکره کنندگان سنا در این هفته بر سر یک توافق هزینه توافق کردند که در صورت تصویب، بودجه بیشتری برای پاسخ ایالات متحده به همه گیری ویروس کرونا تامین می شود. برای پرداخت هزینه آن، تا حدی، قانونگذاران کاهش بودجه برای دو برنامه حیاتی کمک به مشاغل کوچک را پیشنهاد می‌کنند: کمک‌های مالی برای اپراتورهای مکان تعطیل (SVOG) و وام‌های بلایای آسیب اقتصادی (EIDL). این برنامه‌ها، که به ترتیب کمک‌های بلاعوض و وام‌های کم بهره را ارائه می‌کنند، از مکان‌های بسته مانند سالن‌های کنسرت و سینما و کسب‌وکارهای کوچکی که در بحبوحه اختلالات کووید-19 از لحاظ مالی رنج می‌برند، حمایت می‌کنند.

در یک مرور کلی از توافق، قانونگذاران خاطرنشان کردند که بودجه SVOG اداره تجارت کوچک را لغو خواهند کرد، به استثنای مقدار کمی برای پوشش تجدید نظرها و تجدید نظرهای معلق. در ماه آگوست، SBA یک برنامه SVOG تکمیلی را با 7.2 میلیارد دلار برای دریافت کنندگانی که قبلاً کمک هزینه اولیه را از اولین تکرار برنامه دریافت کرده بودند، راه اندازی کرد. اولین تکرار SVOG، که دارای 16.25 میلیارد دلار برای سالن‌ها بود، در 26 آوریل 2021 آغاز شد و تنها 9 میلیارد دلار به 11500 سالن قبل از غروب آفتاب در 20 اوت پرداخت کرد.

قانونگذاران در بررسی کلی خاطرنشان کردند که “همه درخواست‌ها برای جوایز اولیه و اولین مکمل‌های تسهیل شده از طریق برنامه انجام شده است.” مایکل استریکلند، بنیانگذار و رئیس Bandit Lites، یک شرکت طراحی و نصب روشنایی مستقر در ناکسویل، تنسی، می گوید که این کاملاً درست نیست.

در حالی که درست است که برنامه تکمیلی حدود 6 ماه است که وجود داشته است – به اندازه ای طولانی است که مکان ها دوباره از آن استفاده کنند – مشاغل در رویدادها و دنیای سرگرمی امیدوار بودند که مقدار اضافی موجود در SVOG که حدوداً تخمین زده می شود 2.2 میلیارد دلار برای حمایت از یک قانون جدید به نام قانون موسیقی صرف می شود. این لایحه، که در ماه دسامبر توسط سناتور مارشا بلکبرن (R-TN) ارائه شد و حمایت دو حزبی را حفظ می‌کند، به شرکت‌های خدمات رویداد و مجریانی که تحت تأثیر همه‌گیری قرار گرفته‌اند اما واجد شرایط برنامه SVOG نیستند، کمک می‌کند.

استریکلند می‌گوید: «هزاران نفر از ما با بدهی‌های هنگفت از درآمد صفر 16 ماهه عقب مانده‌ایم. در حالی که این کسب‌وکارها واجد شرایط دریافت وام قابل بخشش از برنامه محافظت از چک حقوق بودند، میزان توقف کسب‌وکار بسیار بیشتر از میزان بودجه‌ای بود که برای آن واجد شرایط بودند. به علاوه، بسیاری از کسب‌وکارها در این صنعت کارمندان تمام‌وقت ندارند، که این یک عامل کلیدی در تعیین میزان وام PPP بود.

در مورد EIDL، از زمان سایر پیشنهادات امدادی دوران همه گیر مانند PPP و صندوق احیای رستوران متوقف شده بود – و از سپتامبر، زمانی که SBA سقف وام ها را از 500000 دلار به 2 میلیون دلار افزایش داد. وام های EIDL SBA دارای سررسید 30 ساله و شرایط بهره هستند که از 2.75 درصد برای سازمان های غیرانتفاعی تا 3.75 درصد برای مشاغل متغیر است.

قانون‌گذاران خاطرنشان می‌کنند که رکود پیشنهادی طرح نجات آمریکایی مصرف‌نشده با هدف پیش‌پرداخت EIDL همچنان فرصت کافی برای تطبیق اصلاحات در انتظار وام و تعویق شش ماهه اخیرا اعلام‌شده در پرداخت وام را دارد. طرح نجات 1.9 تریلیون دلاری که در 11 مارس 2021 تصویب شد، 15 میلیارد دلار وجوه تکمیل شده برای وام های پیش پرداخت آسیب های اقتصادی هدفمند (EIDL) را مجاز کرد، که در آن زمان به مبلغ 10000 دلار کمک مالی بود و فقط برای مشاغل کوچک باز بود. در جوامع کم درآمدی که بیشتر از همه تحت تأثیر این همه گیری قرار گرفته اند.

اما یک “اما” بسیار بزرگ وجود دارد. بودجه مصرف نشده این برنامه قبلاً مورد استفاده قرار گرفته است.

لایحه زیرساختی که در ماه اوت به تصویب رسید، 38 میلیارد دلار بودجه مصرف نشده را که در ابتدا برای برنامه های امدادی برای مشاغل کوچک اختصاص داده شده بود، پس می گیرد. این شامل 17.6 میلیارد دلار از برنامه EIDL، 13.5 میلیارد دلار از پیشبرد EIDL هدفمند، 4.7 میلیارد دلار از PPP و 1.4 میلیارد دلار از برنامه ثبات اقتصادی است. 992 میلیون دلار دیگر از حساب برنامه وام های تجاری SBA برداشت شد.

بر اساس این گزارش، انتظار می‌رود که سنا کامل این هفته درباره کمک‌های اضافی کووید رای دهد روزنامه وال استریت. از آنجا، این لایحه به مجلس می رود، و پس از تصویب در آنجا، روی میز رئیس جمهور بایدن برای امضای او.

در حالی که هیچ یک از صاحبان کسب‌وکار درست‌اندیشی مانع تأمین بودجه اضافی برای آزمایش کووید و تولید واکسن نمی‌شود، که لزوماً به کسب‌وکارها کمک می‌کند کارگران خود را سالم نگه دارند و هزینه‌های بیمه را کاهش دهند، مکانیسم تأمین مالی برای این کمک اضافی حداقل به نظر معیوب به نظر می‌رسد. لازم به ذکر است که مذاکرات قبلی بر سر این بسته کمکی جدید کووید شامل دریافت کمک های خرج نشده ای بود که به ایالت ها اعطا شده بود. مشخص نیست که آیا هدایت مجدد آن وجوه ممکن است راه بهتری نسبت به کاهش بودجه کسب و کارهای کوچک باشد یا خیر. آنچه واضح است: آزمایش مهم است، همه‌گیری تمام نشده است و کسب‌وکارها هنوز به کمک نیاز دارند.

[ad_2]