صاحب خانه جکسون از اختلالات روزانه آب ناامید شده است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – بحران رو به رشد آب جکسون در حال تبدیل شدن به یک اختلال روزانه برای کسانی است که در شهر زندگی می کنند. ناامیدی در حال افزایش است زیرا مردم گفتند که نمی دانند چه زمانی دوباره آب خواهند داشت.

جی سی جانسون جونیور بیش از 60 سال است که در جکسون زندگی می کند و او گفت که این مشکل بدتر شده است. در حالی که جانسون در طول مصاحبه ما آب جاری داشت، او گفت که فشار آب خانه اش به داخل و خارج می شود. او گفت هرگز نمی داند چه زمانی آب بخورد.

گفت: “از چند روز پیش کمی بهتر شده است، اما هنوز جایی که باید باشد نیست. در واقع، وقتی دیروز برای استفاده از شیلنگ های آب بیرون رفتم، جریان آب وجود نداشت.” جانسون

با وجود آب از قفسه های جکسون، جانسون مجبور شده است به شهرهای دیگر سفر کند تا آب آشامیدنی سالم برای خانواده خود بیابد و می گوید که نزدیک به صد دلار در هفته برای آب بطری خرج می کند. جانسون همچنین سطل‌هایی در جلوی در دارد تا آب باران را بگیرد تا از آن برای شستشوی توالت استفاده کند.

جانسون علاوه بر خانه اش، نگران رفاه شهری است که او آن را خانه می نامد.

جانسون گفت: «شما به این فکر می‌کنید که مدارس باید تعطیل شوند، رستوران‌ها نمی‌توانند کار کنند، بیمارستان‌ها باید محل اقامت خود را ایجاد کنند.

جانسون عدم احترام و ارتباط بین رهبران شهر، شهرستان و ایالت را عامل افزایش مشکلات آب می‌داند. او گفت که نباید همه تقصیرها را به گردن Chokwe A. Lumumba شهردار جکسون انداخت.

جانسون گفت: انگشت نشان دادن مداوم بین مقامات مانع از حل بحران آب شده است و اگر اختلافات کنار گذاشته نشود، ادامه خواهد یافت.

جانسون پرسید: «به قول رادنی کینگ، «آیا نمی‌توانیم همه با هم کنار بیاییم؟»

جانسون اگرچه دلسرد شده بود گفت که امید خود را از دست نخواهد داد و از ترک شهری که دوست دارد امتناع می کند. جانسون گفت که او معتقد است به زودی راه حلی برای شهر پیدا خواهد شد.

[ad_2]

Leave a reply