صاحبان خانه جکسون برای فرسایش وایت اوک کریک به دنبال کمک هستند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – صاحبان خانه در یکی از محله های جکسون پس از اینکه گفتند سیل های ناگهانی به آرامی بخش هایی از جامعه آنها را از بین می برد، کمک می خواهند.

دیوید آرچی و رابرت گراهام ناظران شهرستان هیندز با همسایگان و اشبی فوت، عضو شورا، بخش 1 ملاقات کردند تا به 4 میلیون دلار وعده داده شده برای بازسازی یک جامعه جکسون در شمال شرقی رسیدگی کنند.

به گفته آرچی، هیئت ناظران از نزدیک با مجلس قانونگذاری می سی سی پی برای تأمین 2 میلیون دلار از بودجه قانون طرح نجات آمریکا (ARPA) همکاری کرد. وی گفت: از این اعتبارات استفاده نشده است که این موضوع باعث درگیری در شورای نظارت شده است.

یک صاحب خانه در این منطقه گفت که وایت اوک کریک، واقع در پشت خانه او، تقریباً 10 فوت زمین را فرسایش داده است.

نهر سفید بلوط در 20 سال گذشته به تدریج ناپایدارتر شده است زیرا سیل های ناگهانی قطع شده و بر شهروندانی که خانه های خود را تا نهر بلوط سفید دارند تأثیر گذاشته است؛ هم در اینجا در کارول وود و هم در رودخانه تیمز در طرف دیگر رودخانه. و این چیزی است که من در حدود هفت سال گذشته روی آن کار کرده‌ام، سعی کرده‌ام به آن بپردازم، تلاش کردم با موفقیت بسیار محدودی برای آن بودجه دریافت کنم.»

گراهام گفت که این پول برای پروژه بازسازی وجود دارد و ناظران دیگر باید برای کمک به بهبود کیفیت زندگی همه جکسونی‌ها حضور داشته باشند.

[ad_2]

Leave a reply