صاحبان املاک مروارید، عامل اجاره، شکایت تبعیض نژادی را حل و فصل می کنند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – روز سه شنبه، وزارت دادگستری اعلام کرد که SSM Properties LLC، و استیون و شیلا مولدینگ، صاحبان چندین مجتمع آپارتمانی در پرل، می سی سی پی، و عامل اجاره سابق آنها، جیمز رو، موافقت کرده اند که 123,000 دلار برای حل مشکل پرداخت کنند. شکایت تبعیض نژادی

دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی می سی سی پی در ماه اوت حکم داد که متهمان با اعمال تبعیض علیه ساکنان احتمالی سیاه پوست، قانون مسکن منصفانه را نقض کرده اند.

کریستن کلارک، دستیار دادستان کل از بخش حقوق مدنی، گفت: «تبعیض مسکن جایی در جامعه ما ندارد و نژاد یک فرد هرگز نباید تعیین کند که آن فرد در کجا می تواند زندگی کند. “وزارت دادگستری به شدت به تعقیب و پاسخگویی کسانی که به دلیل رنگ پوست از فرصت های برابر مسکن محروم هستند، ادامه خواهد داد.”

به گفته مقامات، این پرونده زمانی آغاز شد که مرکز اقدام نمایشگاهی مسکن لوئیزیانا آزمایش مسکن منصفانه را در این املاک انجام داد. بر اساس نتایج این آزمایشات، این مرکز به HUD شکایت کرد.

HUD تحقیقاتی را انجام داد و تشخیص داد که دلایل منطقی وجود دارد که تبعیض رخ داده است، و موضوع را به بخش ارجاع داد که این شکایت را تنظیم کرد. دادگاه متوجه شد که رفتار رو ناقض قانون مسکن منصفانه است و مالکان را از نظر قانونی مسئول دانست زیرا رو به عنوان نماینده آنها عمل می کرد.

بر اساس مفاد حکم رضایت، مالک-مدافعان 110000 دلار به عنوان خسارت مالی و حق الوکاله به چهار آزمایش کننده سیاه پوست پرداخت خواهند کرد و همه متهمان برای اثبات منافع عمومی جریمه های مدنی را به دولت فدرال پرداخت خواهند کرد.

فرمان رضایت همچنین Roe را از کار در هر گونه املاک اجاره ای مسکونی منع می کند و مالک – متهم را ملزم به استخدام یک مدیر اجاره مستقل، اجرای استانداردها و رویه های غیر تبعیض آمیز، گذراندن آموزش های منصفانه مسکن و ارائه گزارش های دوره ای به بخش می کند.

[ad_2]

Leave a reply