شکایتی علیه کلانتر شهرستان رانکین به دلیل انصراف از سوابق عمومی تنظیم شده است

[ad_1]

شهرستان رنکین، خانم. (WJTV) – روز سه شنبه، یک روزنامه نگار با Insider, Inc.، و وکیل مرکز دادگستری می سی سی پی از اداره کلانتر شهرستان رانکین (RCSD) شکایت کردند.

این شکایت که در دادگاه ریاست کانتین رانکین تنظیم شده است، ادعا می کند که اداره به طور غیرقانونی از سوابق عمومی در مورد مرگ سه مردی که در بازداشت بودند، پنهان کرده است.

پالوما وو، وکیل شاکی از مرکز دادگستری می سی سی پی، گفت: «وقتی قانون اسناد عمومی ایالت ما نقض می شود، قربانیان همه می سی سی پی هستند. «در این مورد، یک سازمان مجری قانون از ارائه سوابق عمومی – گزارش‌های حوادث – در مورد مرگ مردانی که در بازداشت یا تحت تعقیب بوده‌اند، خودداری کرده است. صدمه به ایالت می سی سی پی دو جنبه دارد: از دست دادن دسترسی به سوابق متعلق به مردم و از دست دادن اعتماد به آژانسی که قسم خورده است از قانون حمایت کند.

بر اساس اسناد دادگاه، روزنامه‌نگار گزارش‌هایی را برای مرگ دیمین کامرون، شانون مک‌کینلی، کوری جکسون و رابرت راشتون درخواست کرده است. این دادخواست گفت که این وزارتخانه سه درخواست از چهار درخواست را رد کرد و توضیح داد که آنها گزارش‌های حادثه را به دلیل تحقیقاتی که در جریان است منتشر نمی‌کنند.

مرکز دادگستری می سی سی پی و وکیل جان اف. هاوکینز از حقوق هاوکینز، PC نماینده Insider, Inc. در این پرونده هستند.

اینسایدر، شرکت شکایت علیه شرکت رنکین بخش کلانتری دانلود

[ad_2]

Leave a reply