شورای شهر جکسون می خواهد بودجه را برای تمرکز بر جرم و جنایت منحرف کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – اعضای شورای شهر جکسون در مورد مبارزه با جرم و جنایت موضع گیری می کنند و ممکن است به قیمت اولویت ندادن قراردادهای شهری متمرکز بر فعالیت های سرگرم کننده باشد.

اعضای شورای شهر معتقدند سرمایه گذاری در امنیت عمومی باید به جای تخصیص پول برای رویدادهای آتی مانند جشن های آتش بازی ژوئن و 4 جولای، تمرکز شماره یک برای کمک به مقابله با جرم باشد.

در جلسه شورا در روز دوشنبه، کنت استوکس، عضو شورا، موضع خود را در مورد اینکه بودجه شهر باید کجا مصرف شود، ابراز کرد.

“به نظر خوب می رسد، ما باید آتش بازی شلیک کنیم و پول را متعادل کنیم، اما مردم به ما می گویند که باید در مورد جرم و جنایت کاری انجام دهیم. بله، من از آتش بازی حمایت می کنم. من هر بار از آن حمایت می کنم، اما اگر پول کافی برای انجام هر دو کار نداشته باشیم. استوکس، عضو شورا، گفت: از این موارد، ما باید امنیت عمومی را شماره یک قرار دهیم.

به دلیل افزایش قتل‌ها که نزدیک به نیمه‌سال گذشته است، جرم همچنان نگران‌کننده است.

اشبی فوت، عضو شورا، گفت که از تلاش استوکس برای دریافت تسهیلات مسکن جدید برای مجرمانی که دستگیر می شوند، حمایت می کند.

“من به امنیت عمومی بله می گویم و این باید اولویت شماره یک ما باشد و ما باید 800000 دلاری را که برای ارتقاء یک مرکز ضروری است پیدا کنیم و آن را شایسته یک مرکز نگهداری عمومی برای دستگیری فعالیت های خشونت آمیز کنیم.”

در همین حال، ایسون هریس جونیور، مدیر پارک ها و تفریحات، معتقد است فعالیت هایی مانند جشن های ژوئن و چهارم ژوئیه جاذبه های مثبتی هستند که خانواده های جکسون باید ببینند.

هریس گفت: “این یکی از چیزهای مثبتی است که ما در جامعه خود داریم، بنابراین برای اینکه بر بدی ها غلبه کنیم، نکات مثبت زیادی در آن داریم، بنابراین این چیزی است که قطعا باید ادامه دهیم.”

قراردادهای مربوط به جشن های آتش بازی برای بحث بیشتر در کمیته ها قرار داده شده است.

شورای شهر در حال حاضر به دنبال بودجه ای برای حمایت از ایده یک هلدینگ است که برای بازسازی آن 800000 دلار هزینه خواهد داشت. مکان احتمالی آن به کلانتر شهرستان هیندز متصل خواهد شد.

[ad_2]