شورای شهر جکسون قصد دارد قرارداد مدیریت زباله را منعقد کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – شورای شهر جکسون با پرداخت 4.8 میلیون دلار به ریچارد دیسپال برای کارهایی که از اول آوریل 2022 انجام داده اند، موافقت کرده است.

شورای شهر همچنین موافقت کرده است که به مدیریت پسماند اجازه دهد تا جمع آوری زباله را در تاریخ 1 ژانویه 2023 یا قبل از آن در دست بگیرد. دشون مارتین، دادستان شورای شهر معتقد است که این تصمیم شورای شهر در روز سه شنبه از جکسون در برابر یک بحران احتمالی زباله محافظت می کند.

مارتین گفت: «شورای شهر جکسون امروز، همین امروز، دقایقی پیش، با اکثریت ساده رای به حل این موضوع با خلع ید ریچارد و پرداخت هزینه کارهای انجام شده تا به امروز رای داد. شورا آماده و قادر به رهبری است و آماده رهبری امروز است و این کاری است که آنها انجام دادند. آنها منجر شدند تا مطمئن شوند که زباله جامد وجود ندارد، شکافی در جمع آوری و دفع زباله جامد برای شهر وجود ندارد. به همین دلیل بلافاصله حرکت کردند.»

تا زمانی که دادگاه عالی می سی سی پی در مورد وتوی شهردار Chokwe A. Lumumba در مورد رأی منفی شورای شهر در مورد قرارداد اصلی دفع ریچارد، رأی منفی شورای شهر را صادر کند، شرکت ریچارد در جکسون زباله جمع آوری خواهد کرد.

شهرداری در خصوص تحولات اخیر در قرارداد زباله بیانیه ای منتشر کرد.

بار دیگر، شورا از درک قانون و محدودیت های دفتر خود کوتاهی می کند. آنها هیچ سمتی ندارند که به آنها اجازه دهد قراردادی را با مدیریت پسماند یا هر فروشنده دیگری ارائه کنند.

چوکوه آنتار لومومبا، شهردار جکسون

[ad_2]

Leave a reply