شورای شهر جکسون قرارداد یک ساله با ریچارد دیسپال را رد کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – شورای شهر جکسون در روز چهارشنبه، 12 آوریل جلسه ویژه ای را برای بحث در مورد جمع آوری زباله برگزار کرد.

به گفته دپارتمان کیفیت محیطی می سی سی پی (MDEQ) این شهر با جمع آوری زباله ها نقض شده است.

مردم تالار شهر را در حالی که شورا تشکیل جلسه داد تا راه حلی برای زباله های شما بیابند پر کردند. با این حال، اعضای شورا به نفع یک قرارداد اضطراری یک ساله با ریچارد دیسپال برای جمع آوری زباله رای ندادند.

MDEQ از 1 آوریل جریمه هایی را علیه این شهر ارزیابی کرده است که تا چهارشنبه 12 آوریل در مجموع حدود 900,000 دلار بوده است.

آنجلیک لی، عضو شورا، بخش 2، گفت: “ما بیش از 200000 دلار در هزینه های قانونی با فاکتورهای جابجایی که هنوز پرداخت نکرده ایم، خرج کردیم.”

شهردار Chokwe A. Lumumba گفت که از نحوه انجام جلسه راضی نیست.

من امروز برای مبارزه به اینجا نیامدم. من امروز وارد اینجا نشدم که بخواهم با شورا درگیری داشته باشم. امروز وارد اینجا نشدم که بخواهم مخالفت کنم. تنها چیزی که امروز به اینجا آمدیم این بود که فقط زباله های شما را جمع کنیم.”

دولت به شهروندان خدمات ضعیفی می دهد. دوره، و ما باید انتظار بیشتری داشته باشیم. با تصمیم گیری 12 ماه پیش، شش ماه پیش، 90 روز پیش می شد از همه چیز جلوگیری کرد. ورنون هارتلی، عضو شورا، بخش 5، که یکی از اعضای شورا بود که به قرارداد یک ساله رای منفی داد، گفت: ما مجبور نبودیم که برای تصمیم گیری به خطرات بهداشت عمومی برویم.

وکیل ریچارد دیسپال این هفته اعلام کرد که این شرکت از شهر جکسون شکایت خواهد کرد.

جان واکر، وکیل وکیل ریچارد، جان واکر، در مورد اختلاف قرارداد سطل زباله جکسون گفت که آنها در حال اعتراض به رد 1 آوریل هستند تا به شرکت قراردادی شش ساله بدهند.

روز دوشنبه 27 فروردین ماه جلسه ای بین شورای شهر و شهردار در دادگاه هیندز در خصوص قرارداد زباله برگزار می شود. این دیدار از ساعت 8 آغاز خواهد شد

سطل های زباله از ساعت 8 صبح تا 14 روز پنجشنبه 23 فروردین و جمعه 14 آوریل در پارکینگ متروسنتر مال در دسترس ساکنان قرار می گیرد. رهبران فقط گفتند زباله های خانگی را می توان پشت سر گذاشت.

شنبه 15 آپریل هیچ تحویلی نخواهد داشت.

[ad_2]

Leave a reply