شورانر «ترک کردن» در مورد احساسات پیچیده پشت حماسه ترانوس

[ad_1]

مجری برنامه در پشت مینی سریال جدید Hulu در الیزابت هلمز امیدوار است که شما جنبه جدیدی از داستان آبروریزان دره سیلیکون را ببینید.

لیز مریوتر مجری برنامه است ترک تحصیل، که آخرین قسمت خود را در 7 آوریل در Hulu پخش می کند. این مجموعه داستان ظهور و سقوط شهاب سنگی Theranos است، استارت آپ آزمایش خونی که هولمز به دروغ ادعا کرد می تواند طیف گسترده ای از آزمایش های خون را با مقادیر کم خون کامل کند. آماندا سیفرید در نقش مدیر عامل ترانوس و نوین اندروز در نقش رامش “سانی” بالوانی، دوست پسر هولمز که هم به عنوان مدیر عامل و هم رئیس شرکت در حال حاضر منحل شده خدمت کرده است.

علاقه مریوتر به هلمز از الف نمایشگاه Vanity Fair مقاله منتشر شده در سال 2016 که بر امپراتوری در حال فروپاشی مدیر عامل Theranos متمرکز بود. اگرچه هلمز مریوتر را مجذوب خود کرد، اما او تا سال 2018 که سرچ لایت پیکچرز پادکستی را انتخاب کرد، داستان بنیانگذار را دوباره بررسی نکرد. ترک تحصیل.

مریوتر می‌گوید که احساس می‌کرد می‌تواند احساسات کل پروژه را عمیق‌تر کند – بسیار فراتر از تصویر جهانی هولمز در یقه‌ی یقه‌پشت مشکی مشخصش.

او توضیح می‌دهد: «من می‌خواستم این داستان را در سطح انسانی درباره افراد درگیر تعریف کنم، زیرا احساس می‌کردم این داستان بسیار لایه‌ای و پیچیده است.

و مریوتر به روش خودش می توانست با هلمز ارتباط برقرار کند. مریوتر، فراتر از داشتن نام کوچک، نسبتاً زود هنگام ایجاد کمد کمدی در موقعیتی قدرتمند قرار گرفت. دختر جدید در سن 29 سالگی

او می‌گوید: «می‌توانم سعی کنم خودم را جای او بگذارم و داستان را از دیدگاه او تعریف کنم. “و می دانید، این به اصل راهنمای من تبدیل شد – درست، مانند، تلاش برای کاوش عمیق تر در او و به نوعی منطق احساسی داستان.”

اما به هیچ وجه هولمز شخصیت آسانی برای به تصویر کشیدن نیست: مریوتر اذعان می کند که نوشتن شخصیتی که چنین معمایی باشد دشوار است. هولمز در ساخت این نمایش همکاری نکرد.

راز ممکن است بخشی از جذابیت نمایش باشد. وقتی بینندگان سریال را تماشا می‌کنند، فوراً با برخی از ویژگی‌های ناخوشایند هولمز و تلاش ثابت او برای موفقیت آشنا می‌شوند – تلاشی که او به هر قیمتی دنبال می‌کرد و در نهایت از بین رفت.

نکات مهمی برای کسانی که در دنیای استارتاپ هستند و به این نمایشگاه علاقه دارند وجود دارد. پل انگلیش، یکی از بنیانگذاران پلتفرم مسافرتی کایاک استمفورد، کانکتیکات، در ایمیلی به این نکته اشاره کرد: دروغ نگویید. این نه تنها روشی ضعیف برای رفتار با دیگران است، بلکه در صورت فاش شدن یک دروغ، آسیبی به شهرت نیز وارد می شود. انگلیسی اضافه کرد که اشتباه کردن و شکست خوردن اشکالی ندارد – اما در طول محاکمه هولمز، دادستان ها اشاره کردند که او تقلب را به شکست ترجیح داده است.

با این حال، اوج آن تقلب در برنامه پخش نخواهد شد. پس از یک محاکمه تقریباً چهار ماهه، هولمز در آغاز سال حکم مجرمیت را دریافت کرد. ولی ترک تحصیل به عمق محاکمه نمی رود؛ Meriwether می گوید که او عمدا تصمیم گرفت که سریال را با سقوط شرکت به پایان برساند، زیرا احساس نمی کرد جای او به عنوان یک داستان نویس است که وارد دادگاه شود. به این دلیل که از نظر او، سریال داستان خود شرکت را دنبال می کند. همچنین کمکی به نوشتن نمایشنامه او همزمان با پایان دادگاه نداشت.

ترک تحصیل مجموعه ای از برنامه های به اصطلاح “بنیانگذار بد” را تکمیل می کند که اکنون پخش می شود. وجود دارد WeCrashed، که در ماه مارس از AppleTV پخش شد و به ظهور و سقوط WeWork و سوپر پمپ شده، که در مورد اوبر است. این دومی در اواخر فوریه در Showtime و Paramount + نمایش داده شد. انتشار جمعی چیزی نیست که Meriwether برنامه ریزی کرده باشد، اگرچه او متوجه شده است که مردم شروع به پرسیدن سؤالات انتقادی بیشتری در مورد آنچه در دره سیلیکون دارد می پرسند، نه اینکه آن را مکانی ببینند که قرار است همه ما را نجات دهد.

مریوتر می‌گوید: «این بخشی از این نوع بزرگ‌تر محاسبه جمعی با برخی از احساسات ما در مورد دره سیلیکون است.

[ad_2]