شهردار ویکسبورگ درباره جنایات، زیرساخت های آب صحبت می کند

[ad_1]

ویکزبورگ، خانم. (WJTV) – روز چهارشنبه، شهردار ویکسبورگ میزبان آنچه او اولین نشست از بسیاری از جلسات شهرداری در سال جاری بود، برگزار کرد.

جنایت و زیرساخت ها موضوعات اصلی مورد بحث نه تنها شهردار جورج فلگس، بلکه توسط ساکنان ویکزبورگ نیز بود.

فلگز میزبان جلسه تالار شهر بود تا با ساکنان در مورد اینکه شهر در حال حاضر کجاست و برنامه هایی برای آینده صحبت می کند. جنایت خشونت آمیز مهمترین موضوع برای Flaggs بود. او گفت که اداره شهر و پلیس تمام تلاش خود را انجام می دهند، اما در زمینه پیشگیری از جرم به کمک جامعه نیاز دارند.

“چالش‌برانگیزترین چیزی که در آینده شاهد خواهیم بود، در حوزه جرم و جنایت است. ما نمی‌توانیم بسیاری از تیراندازی‌ها را در این جامعه متوقف کنیم یا از آن جلوگیری کنیم، حتی اگر حدود 100 دوربین را وارد کنیم. اگر چیزی دیدید، چیزی بگویید. فلگس گفت.

شهردار همچنین در مورد چندین پروژه بهسازی که در دست اقدام است، از جمله توسعه مسکن جدید، پروژه بازسازی 4 میلیون دلاری و یک نقاشی دیواری جدید در اسکله صحبت کرد.

او گفت: “ما هر کاری از دستمان بر بیاید انجام می دهیم تا این شهر را به جلو ببریم. ما راه درازی را پیموده ایم و راه زیادی در پیش داریم.”

با توجه به بحران آب جکسون، زیرساخت های آب مطرح شد، اما فلگز گفت که آب آشامیدنی در ویکزبورگ مشکلی نیست.

هدف کلی شهردار این است که شهر را تا حد امکان امن و موفق کند.

فلگس همچنین گفت که شهر روی پروژه‌های دیگری مانند توسعه بندر، توقف قطار مسافربری و وارد کردن فروشگاه‌های خرده‌فروشی بیشتر کار می‌کند.

[ad_2]

Leave a reply