شهردار جکسون در مورد بحران آب با صاحبان رستوران ها ملاقات می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – روز سه شنبه، ده ها نفر از صاحبان رستوران جکسون با شهردار Chokwe A. Lumumba در مورد بحران جاری آب در شهر ملاقات کردند.

در این دیدار شهردار از رستوران داران به دلیل ناراحتی ناشی از بحران آب عذرخواهی کرد. بسیاری از مالکان نگرانی های خود را در مورد اعلامیه های مکرر آب جوش بیان کردند.

اندی نسنسون، مالک Iron Horse Grill می گوید: «این یک بار مالی است که متأسفانه قرار نیست به این زودی تمام شود.

لومومبا به جزئیات در مورد برخی از برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت در مورد آب شهر پرداخت. او گفت که شهر با آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA)، اتحاد آب ایالات متحده و انجمن آب روستایی برای اولویت بندی پروژه ها در تاسیسات تصفیه آب OB Curtis همکاری می کند.

شهردار گفت که دو مورد از بزرگ‌ترین مشکلات این کارخانه کمبود کارگران متخصص و تعمیر و نگهداری برنامه‌ریزی شده است که برای دهه‌ها به عقب رانده شده است.

ما ممکن است یکی از تنها تأسیسات تصفیه آب در کشور را داشته باشیم که ترکیبی از تصفیه آب معمولی و غشایی دارد. اپراتور شدن دو سال طول می کشد و ما متأسفانه اجازه داده ایم بسیاری از این دانش از شهر خارج شود. حتی با وجود بهترین مدیریت، اگر این سیستم ها را جایگزین نکنیم، باز هم شکست خواهند خورد.»

لومومبا همچنین در مورد پروژه هوازدایی فعلی برای جلوگیری از یخ زدگی دیگر صحبت کرد که به گفته او در حال تکمیل شدن است.

صاحبان رستوران گفتند که هنوز نگران آب و آینده رستوران های خود هستند. با این حال، آنها گفتند که جلسه با شهردار به آنها شفافیت بیشتری در مورد چگونگی کار شهر برای رفع مشکلات داد.

“آنها فوراً در حال کار هستند تا اخطار آب جوش برداشته شود، و بنابراین، این چیزی است که ما به آن امیدواریم، و ما می خواهیم بخشی از راه حل بلندمدت باشیم. ما سپاسگزاریم که او برای رسیدگی به این موارد وقت گذاشت. پت فونتین، مدیر اجرایی انجمن هتلداری و رستوران می سی سی پی، گفت: مشکلاتی با جامعه رستوران جکسون وجود دارد.

مالکان همچنین در مورد بازپرداخت احتمالی هزینه‌های اضافی و از دست رفتن درآمد طی اطلاعیه‌های آب جوش پرسیدند، اما شهردار اعلام کرد که مایل است تمام منابع مالی موجود را برای رفع مشکلات فعلی آب صرف کند.

زمانی که نوبت به اطلاعیه فعلی آب جوش در سطح شهر می رسد، لومومبا گفت که نمونه های آب در روز سه شنبه شفاف شدند. اگر نمونه‌ها در روز چهارشنبه شفاف شوند، می‌توانند اخطار را لغو کنند.

[ad_2]

0 comments to شهردار جکسون در مورد بحران آب با صاحبان رستوران ها ملاقات می کند

Leave a reply