شهادت شاهدان در دادگاه قتل الکس مرداگ از سر گرفته می شود

[ad_1]

شهرستان کولتون، SC (WCBD) – شهادت شاهدان در محاکمه قتل الکس موردو قرار است روز پنجشنبه پس از چند ساعت تأخیر در روز چهارشنبه به دلیل تهدید بمب گذاری، از سر گرفته شود.

مرداو متهم به قتل همسرش مارگارت و کوچکترین پسرش پل در ملک خانوادگی آنها در ژوئن 2021 است.

تماشا کنید: محاکمه قتل الکس مردادو: خلاصه روز سیزدهم

در جریان تحقیقات الکس مرداگ قرار بگیرید

مقامات دادگاه گفتند که تماس از یک شماره ناشناس بوده و ادعا می کند که بمبی در اتاق قاضی کلیفتون نیومن وجود دارد. این ساختمان بیش از دو ساعت پاکسازی شد، زیرا نیروهای انتظامی صحنه را زیر و رو کردند.

قبل از تهدید بمب، هیئت منصفه از یک کارشناس باقیمانده گلوله که یک بارانی آبی که از خانه والدین مرداو ضبط شده بود را تجزیه و تحلیل کرد. او آنچه را که به عنوان “مقدار قابل توجهی” باقی مانده احتمالی در داخل ژاکت توصیف کرد شناسایی کرد، اما نمی توانست به طور قطع بگوید که چه زمانی و چگونه به آنجا رسیده است.

سپس، هیئت منصفه صحبت های آنت گریسولد، وکیل سابق مرداگ را شنید. او در تحقیقات اولیه PMPED که جرقه ای برای کشف جنایات مالی مورداگ شد، شرکت داشت. گریسوولد توضیح داد که چگونه شواهدی پیدا کرد که نشان می‌داد چک‌هایی که مردا ادعا می‌کرد هرگز دریافت نکرده بود، در واقع به یک حساب شخصی پوسته هدایت شده بودند.

مرداو حساب شل را پنهان کرد تا به نظر برسد که یکی از شرکت های تابعه Forge Consulting است، یک نهاد قانونی که PMPED با آن تجارت می کند. مایکل گان، مدیر مشاور فورج، گفت که او هرگز در مورد هیچ یک از مواردی که در آن سرمایه ها منحرف شده بود، با مردا کار نکرد.

جانی ای. جیمز، دستیار دادستان کل (سمت چپ) از مایکل گان، اصل در شرکت مشاوره فورج، در دادگاه قتل دوگانه الکس مرداگ در دادگاه شهرستان کولتون در والتربورو در روز سیزدهم چهارشنبه، 8 فوریه 2023، سؤال می کند. اندرو جی. ویتاکر /پست و پیک/استخر

هیئت منصفه همچنین از یک مامور SLED و متخصص FBI که در مورد فناوری گرفته شده از ماشین مرداگ تحقیق می کرد، شنید. متخصص FBI توانست اطلاعاتی را استخراج کند که به ترسیم تصویری از فعالیت خودرو در شب قتل کمک می کند.

انتظار می رود بازجویی متقابل از متخصص FBI در ساعت 9:30 صبح پنجشنبه از سر گرفته شود.


وبلاگ زنده محاکمه قتل الکس مردادو:

9:41 صبح – کریس ویلسون به جایگاه فراخوانده شد. او دوست دیرینه و وکیل همکار مرداگ است. او شرکت خود به نام گروه حقوقی ویلسون را دارد.

کریس ویلسون

ویلسون قبلاً بدون حضور هیئت منصفه در مورد رابطه خود با مردا شهادت احساسی داد. او مردا را از دوران دبیرستان می شناخت. آنها با هم ورزش می کردند، با هم به دانشکده حقوق می رفتند و با هم زندگی می کردند. او می‌گوید خانواده‌هایشان هم دوست بودند. او گفت که آنها تقریباً هر روز و اغلب چندین بار در روز صحبت می کردند.

ویلسون می گوید که مردا را یکی از بهترین دوستانش می داند، اگر نه بهترین دوستش.

پس از اینکه ویلسون تمرین خود را آغاز کرد، او و مردا شروع به کار با هم کردند. ویلسون می‌گوید که شرکت او کوچک بود و منابع کمتری داشت، بنابراین او اغلب در مورد پرونده‌ها با مردا کار می‌کرد. او می‌گوید در طول سال‌ها، احتمالاً روی 30 پرونده با هم کار کرده‌اند.

ویلسون و مرداگ روی پرونده Farris با هم کار کردند، این موردی است که جرقه تحقیقات PMPED را در مورد امور مالی مرداگ زد.


9:35 صبح – محاکمه با بازجویی متقابل از دوایت فالکوفسکی متخصص پزشکی قانونی خودرو FBI از سر گرفته می شود.

دوایت فالکوفسکی

فالکوفسکی مرکز اطلاعات سرگرمی و ماژول OnStar را که هوداک از ماشین مرداوز جمع آوری کرده بود، پردازش کرد.

دفاع تایید می‌کند که سایر دستگاه‌های بلوتوث به سیستم خودروی موردا وصل شده بودند، اما به نظر می‌رسید تنها دستگاهی که در ماه ژوئن وصل شد، تلفن او بود.

اگرچه آنها توانستند برخی از داده های موقعیت مکانی را از خودرو خارج کنند، فالکوفسکی می گوید که هیچ داده موقعیت مکانی برای کل روز 7 ژوئن 2021 در دسترس نبود.


09:00. – الکس مرداگ کمی بعد از ساعت 9 صبح پنجشنبه به دادگاه کانتی کالتون وارد شد، زیرا محاکمه او برای قتل وارد روز 14 می شود.

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”8375925″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p6″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”:”wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”اخبار، سیاست، اخبار محلی، گزارش مصرف کننده”، “cs_ucfr”:””}},”dfp”:{“adTagUrl”:”

در ارتباط باش:دریافت هشدارهای خبری از این آزمایشی و تماشای آن در حال حرکت بابرنامه NEWS 2(آن را از اینجا دانلود کنید). شما همچنین می توانید مشترک شویدایمیل های روزانهبرای آخرین اخبار در مورد این آزمایش.

[ad_2]

Leave a reply