شهادت باقی مانده گلوله در دادگاه قتل الکس مرداگ از سر گرفته می شود

[ad_1]

فید زنده از محاکمه قتل الکس مرداگ را در بالا تماشا کنید. رایلی بنسون خبرنگار را دنبال کنید @realrileybenson در توییتر برای به روز رسانی از Walterboro. تیبرای پوشش کامل اخبار در ساعت های 16، 17 و 18 با خبر 2 تماس بگیرید. برای وبلاگ زنده به پایین بروید

شهرستان کالتون، SC (WCBD) – انتظار می‌رود که هیئت منصفه دادگاه قتل الکس مرداگ، روز سه‌شنبه از شاهدان مرتبط با جنایات مالی مرداگ استماع کند.

مرداو متهم به قتل همسرش مارگارت و کوچکترین پسرش پل در ملک خانوادگی آنها در ژوئن 2021 است.

محاکمه قتل الکس مردادو: خلاصه روز دوازدهم

در جریان تحقیقات الکس مرداگ قرار بگیرید

همکاران شرکت حقوقی سابق مرداگ PMPED (اکنون گروه حقوقی پارکر) شهادت عاطفی در مورد روابط شخصی و حرفه ای خود با مردا دادند.

جین سکینگر، مدیر مالی PMPED توضیح داد که چگونه از طرح چند دهه مرداو برای سرقت میلیون‌ها دلار از شرکت و مشتریانش کشف کرد. او در 7 ژوئن 2021، درست چند ساعت قبل از قتل، با مرداو در مورد کمبود بودجه روبرو شد. دادستان ها می گویند که این گفتگو مرداگ را به حاشیه راند، اما دفاع ادعا می کند که بسیار کمتر از آن چیزی بود که دادستان می خواست هیئت منصفه باور کنند.

به دنبال سکینگر، وکیل PMPED و دوست دیرینه مردا، رونی کراسبی، موضع گرفت. او با شهادت در مورد رابطه اش با پل، که او را «عمو رونی» خطاب می کرد، احساساتی شد. این دو آنقدر به هم نزدیک بودند که کرازبی در مراسم خاکسپاری پل مداحی کرد. او در شب قتل به موزل رفت و صحنه وحشتناک را توصیف کرد. او همچنین گفت که مردا به هیچ وجه به او گفت که در آن شب با پل و مگی در لانه نبوده است، ادعایی که با ویدئویی که پل در آن شب در ساعت 8:44 شب گرفت، رد شد و کراسبی صدای پل، مگی را شناسایی کرد. و الکس مردا با اطمینان 100٪.

شاهد نهایی یک کارشناس بقایای گلوله بود که شهادت داد مقدار قابل توجهی بقایای احتمالی در بارانی بحث‌برانگیز آبی رنگی که از خانه والدین مرداگ ضبط شده بود، پیدا شد.

انتظار می‌رود که دفاع از کارشناس GSR روز چهارشنبه در ساعت 9:00 صبح بازجویی کند


وبلاگ زنده محاکمه قتل الکس مردادو:

10:04 صبح – آنت گریسوولد، وکیل سابق مرداگ، موضع می گیرد.


10:00 – دادستان با فلچر پیگیری می کند. از او پرسیده می شود که آیا یافتن 38 ذره در داخل یک لباس غیرعادی است؟ او می گوید بله.

دادستانی می پرسد که آیا 38 ذره که در داخل ژاکت پیدا شده است با سلاح گرمی که اخیراً شلیک شده در داخل ژاکت حمل می شود مطابقت دارد یا خیر. فلچر می‌گوید که این با داخل لباس که با اسلحه‌ای که اخیرا شلیک شده است، مطابقت دارد.


9:35 صبح – دادگاه در حال برگزاری است. وکیل جیم گریفین بازجویی متقابل مگان فلچر، کارشناس تجزیه و تحلیل باقیمانده گلوله را انتخاب می کند.

مگان فلچر

گریفین در مورد نحوه انتقال باقیمانده پرایمر گلوله می پرسد. فلچر می‌گوید روی اجسام بی‌جان، می‌تواند تا زمانی که توسط چیز دیگری از بین برود، دوام بیاورد. گریفین اشاره می کند که بسیاری از سلاح های گرم به عنوان مدرک ارائه شده است و می پرسد که آیا ذرات احتمالی آن در صندلی وجود دارد که فلچر در آن نشسته است یا خیر. او می گوید ممکن است.

گریفین در مورد لباس های مردا می پرسد که فلچر روز بعد از قتل ها تحلیل کرد. او از او می پرسد که آیا او از خیس بودن آنها آگاه بود؟ او می‌گوید تا زمانی که جعبه را باز کردند و متوجه نشدند، بی‌خبر بود. او از ذرات موجود در لباس و دستانش عبور می کند،

گریفین می پرسد آیا راهی وجود دارد که بداند چه زمانی باقیمانده روی ژاکت آبی قرار گرفته است؟ فلچر می گوید نه. او می پرسد که آیا او می تواند بگوید چگونه به آنجا رسیده است. او می گوید نه.

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”8372387″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p1″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”:”wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”اخبار، سیاست، اخبار محلی، گزارش مصرف کننده”، “cs_ucfr”:””}},”dfp”:{“adTagUrl”:”

گریفین اشاره می کند که این ژاکت می توانست متعلق به پدر مرداگ باشد. او سناریویی را ارائه می‌کند که در آن پدر مردا ژاکت را در می‌آورد و آن را در پشت کامیونش، بالای یک تفنگ ساچمه‌ای قدیمی می‌اندازد. فلچر می گوید 38 ذره احتمالی آن می توانست از تفنگ ساچمه ای منتقل شود اگر تمیز نمی شد.

او می پرسد که آیا یک ذره روی دست یا سه ذره روی یک پیراهن ناچیز است؟ فلچر می گوید که او نمی تواند بگوید که آنها ناچیز هستند، اما 38 عدد قابل توجه است زیرا تعداد آنها بسیار زیاد است.

گریفین می پرسد که آیا فلچر نیز یک برزنت آبی دریافت کرده و با یک عامل SLED تصمیم گرفته است که برزنت را پردازش نکند. فلچر می گوید بله، بر اساس آنچه توسط اسمیت به آنها منتقل شده است. او می‌گوید که بر اساس این بود که بارانی در کمد در مقابل برزنت که روی یک صندلی گذاشته شده بود، توپی شده بود.

گریفین می پرسد که آیا فلچر مستند کرده است که یک اسلحه گرم با جلیقه باران تماس داشته است؟ فلچر می گوید این یک احتمال بر اساس تحلیل او بود.

گریفین در مورد یادداشت هایی که فلچر در مورد کت بارانی برداشته می پرسد. او آن را به عنوان یک اندازه بزرگ فهرست کرد.

در ارتباط باش:دریافت هشدارهای خبری از این آزمایشی و تماشای آن در حال حرکت بابرنامه NEWS 2(آن را از اینجا دانلود کنید). شما همچنین می توانید مشترک شویدایمیل های روزانهبرای آخرین اخبار در مورد این آزمایش.[ad_2]

Leave a reply