شمع‌بازی، رها کردن بالون برای مردی که جکسون در بیرون از خانه‌اش شلیک کرد و کشته شد

[ad_1]

خانواده و دوستان مردی که در خیابان N West مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد، روز جمعه، 21 می، شمع نورافشانی و رهاسازی بالون برگزار کردند.

جیمی پیرس روز دوشنبه 16 می در بیرون آپارتمانش نشسته بود که سه مظنون سعی کردند از او سرقت کنند. او دو گلوله از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و تنها چند ساعت بعد در بیمارستان جان باخت.

«او همه را دوست داشت. او همیشه آدم شادی بود. او لیاقت هیچ کدام از اینها را نداشت. مایا دیویس، خواهر پیرس می‌گوید: «از این اتفاق متنفرم.

همه کسانی که شرکت کردند تشویق شدند که قرمز و سفید بپوشند. خانواده و دوستان می گویند که او مردی دوست داشتنی بود که دلتنگش خواهد شد.

«مرد سخت کوش. دوستانش را دوست داشت. آشپزی را برای کل جامعه دوست داشتم. آنها اراذل و اوباش را قبول نکردند. جیمی مرد خوبی بود. یک مرد خانواده “، برادر پیرس، اندرسون دونالدسون گفت.

لی اندرو ویلیامز 15 ساله، کوری هاجز جونیور 19 ساله و بانی فیلدز 3 24 ساله دستگیر شده و متهم به قتل هستند.

اکنون عزیزان پیرس خواستار عدالت هستند.

«مظنونان خود را تسلیم کردند. ما امیدواریم که دستگاه قضایی کار درست را انجام دهد. من الان برای بچه های جوان احساس می کنم، اما هیچ کاری نمی توانند برای بازگرداندن عزیزانمان با آنها انجام دهند.

خانواده پیرس امیدوارند مرگ او به جرقه تغییر در پایتخت کمک کند.

«زمان تغییر فرا رسیده است و تنها راهی که می‌خواهیم انجام دهیم این است که صدایمان شنیده شود. رابرت واتکینز، عموی پیرس، می‌گوید: «ما باید اجازه ندهیم مجرمان با قید وثیقه خارج شوند.

«مرگ برادرم بیهوده نخواهد بود. از همین الان، مرگ برادرم مردم را به هم نزدیک می کند. این چیزی است که قرار است ادامه پیدا کند. بنابراین، من همه را تشویق می کنم که از این به عنوان انگیزه برای انجام کار درست استفاده کنند.

خانواده پیرس در حال جمع آوری کمک های مالی برای هزینه های مراسم خاکسپاری از طریق حساب Cash App $ lovliimade هستند.

[ad_2]