شرکت حمل و نقل فاضلاب جکسون به نقض قانون آب پاک اعتراف کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – یک شرکت حمل و نقل فاضلاب مستقر در جکسون روز چهارشنبه به جرم تخلیه غیرقانونی زباله های صنعتی به سیستم فاضلاب جکسون اعتراف کرد.

دادستان ها گفتند که شرکت خدمات صنعتی پارتریج-سیبلی نظارت بر حمل و نقل و دفع زباله های صنعتی از شرکت Gold Coast Commodities، Inc. در براندون، به سایتی در یک نهاد تجاری در جکسون را پذیرفته است.

در نتیجه سهل انگاری، زباله ها با کامیون حمل و به تاسیساتی منتقل شدند که یک نقطه تخلیه قانونی نبود که توسط سیستم تصفیه فاضلاب جکسون برای دریافت زباله تعیین شده بود.

این شرکت اعتراف به گناه خود را در برابر قاضی دادگاه ایالات متحده F. Keith Ball در دادگاه تاد کوکران ایالات متحده در جکسون ارائه کرد. این شرکت با پرداخت حداکثر جریمه قانونی 200000 دلار موافقت کرد که دادگاه روز چهارشنبه آن را تعیین کرد. همچنین این شرکت مشمول یک سال معافیت خواهد بود.

مامور ویژه چاک کارفاگنو، از شعبه جنوب شرقی EPA-CID، گفت: «رفتار سهل‌آمیز PSI به تخلیه میلیون‌ها گالن زباله صنعتی تصفیه‌نشده به سیستم آب جکسون کمک کرد. سازمان حفاظت محیط زیست و شرکای مجری قانون آن، افرادی را که عمداً قوانین زیست محیطی کشور ما را نقض می کنند، به شدت مورد تحقیق و پیگرد قانونی قرار خواهند داد.

این پرونده توسط آژانس حفاظت از محیط زیست، بخش تحقیقات جنایی، اداره فدرال تحقیقات، اداره پلیس براندون و اداره کیفیت محیطی می سی سی پی با همکاری دولت های شهرداری براندون و شهر جکسون مورد بررسی قرار گرفت.

[ad_2]

Leave a reply