شاهدان جنایات مالی در روز 15 دادگاه قتل الکس مرداگ شهادت می دهند

[ad_1]

شهرستان کولتون، SC (WCBD) – انتظار می‌رود که شهادت در مورد جنایات مالی الکس موردو روز جمعه از سر گرفته شود، زیرا هفته سوم محاکمه قتل او به پایان می‌رسد.

مرداو متهم به قتل همسرش مارگارت و کوچکترین پسرش پل در ملک خانوادگی آنها در ژوئن 2021 است.

تماشا کنید: محاکمه قتل الکس موردو: خلاصه روز چهاردهم

در جریان تحقیقات الکس مرداگ قرار بگیرید

روز پنجشنبه، هیئت منصفه از چند نفر از نزدیکان مرداو و همچنین برخی که او با آنها تجارت داشت، شنید. از طریق شهادت کریس ویلسون، دوست دیرینه مرداگ و پسر تونی ساترفیلد، خانه دار سابق مرداو، هدف دادستان ها نشان دادن این بود که مردا هیچ ابایی از دزدی از نزدیکان خود و کسانی که در موقعیت های آسیب پذیر قرار داشتند، ندارد.

آنها استدلال کردند که جنایات مالی موردو از طریق تحقیقات داخلی در شرکت حقوقی مورداگ و همچنین تحقیقات مرتبط با پرونده قضایی در تصادف قایق در سال 2019 که منجر به کشته شدن مالوری بیچ شد، در آستانه کشف بود.

دفاعیات مرداو این نظریه را غیرمنطقی خواند و اصرار داشت که وضعیت مالی مردا آنقدرها که دادستان می‌خواهد وخیم نیست.

آنها همچنین مرداو را به عنوان پدری دوست داشتنی ترسیم کردند که با مرگ همسر و پسرش زندگی اش زیر و رو شد.

در یک تحول بزرگ در پنجشنبه، ما اکنون وضوح بیشتری در مورد جدول زمانی برای محاکمه داریم.

ایالت گفت که وضعیت روان است، اما آنها پیش بینی می کنند که شهادت شاهدان را تا چهارشنبه هفته آینده جمع بندی کنند. سپس دفاع شروع به فراخوانی شاهدان خود می کند که به اعتقاد آنها حداقل یک هفته طول می کشد. دیک هارپوتلیان، وکیل مدافع، گفت که آنها تلاش خواهند کرد تا این موضوع را حل و فصل کنند، زیرا دادگاه از قبل برنامه ریزی شده است.

انتظار می رود دادگاه روز جمعه در ساعت 9:30 صبح با ادامه شهادت با وکیل مارک تینزلی، که وکالت قربانیان پرونده تصادف قایق است، از سر گرفته شود.


وبلاگ زنده محاکمه قتل الکس مردادو:

9:32 صبح – دادگاه در حال برگزاری است. دادستانی بازجویی مستقیم وکیل مارک تینزلی را از سر گرفت.

آنها به تحقیقات تینزلی در مورد امور مالی مردا می پردازند. او درخواستی را برای اجبار اظهارات از بانک موردا پس از ادعای مرداگ ارائه کرد. جلسه رسیدگی به درخواست اجبار برای 11 مه 2021 تعیین شد.

در ارتباط باش:دریافت هشدارهای خبری از این آزمایشی و تماشای آن در حال حرکت بابرنامه NEWS 2(آن را از اینجا دانلود کنید). شما همچنین می توانید مشترک شویدایمیل های روزانهبرای آخرین اخبار در مورد این آزمایش.

[ad_2]

Leave a reply