شاهدان تیراندازی در خارج از هتل کینگ ادواردز را به یاد می آورند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – پلیس جکسون در حال بررسی صحنه آشفته‌ای است که در بیرون از هتل کینگ ادواردز در روز یکشنبه، 9 مه رخ داد. یک ویدیوی لایو فیس‌بوک، منطقه شلوغ مرکز شهر را نشان می‌دهد که ماموران به صحنه واکنش نشان می‌دهند.

مارک بردفورد، که گفت در آن زمان به ملاقات جکسون رفته بود، گفت: “احتمالاً ساعت 11:30 شب بود، همه چیز شبیه یک منطقه جنگی بود. من شنیدم “بوم بوم بوم بوم”.”

به گفته شاهدان، ده ها نفر از بار داکیری در خیابان کاپیتول فرار کردند. مهمانان هتل گفتند که با صدای تیراندازی از خواب بیدار شدند.

بردفورد گفت: “من به بیرون نگاه کردم و واقعاً چیزی ندیدم. سپس، شاید حدود یک دقیقه بعد، صدای تیراندازی دیگری را از دور شنیدم.”

سارا والن که همچنین گفت در آن زمان به ملاقات جکسون رفته بود، گفت: “فکر می‌کنم یک سری از حداقل سه تیر شلیک شد. آنها قطعا بلند بودند. آنها شلیک گلوله بودند.”

مهمانان هتل صبح دوشنبه با منظره ای از شیشه های شکسته و گلوله از خواب بیدار شدند.

کارگران شهر به سرعت آشفتگی را پاکسازی کردند. در این ویدئو، بسیاری از خیابان کاپیتول توسط پلیس جکسون مسدود شده است. شاهدان می گویند ساعت ها به همین شکل باقی مانده است.

بردفورد گفت: “من احساس امنیت نمی‌کنم. من تقریباً فقط می‌خواهم کاری را که باید انجام دهم انجام دهم و سپس به خانه برگردم و به محله امن خودم برگردم.”

ولین گفت: “می دانید، من نترسیدم. اما در همان زمان، شلیک گلوله های زیادی هم شنیده شد. تصور می کنم شهر جکسون می خواهد تحقیقات اساسی در مورد علت وقوع آن انجام دهد.”

[ad_2]