شاخه زیتون، معلم ام اس متهم به تجاوز جنسی، آمیزش غیر طبیعی

[ad_1]

ممفیس، تن – یک معلم می سی سی پی روز پنجشنبه به دو مورد تجاوز جنسی و تجاوز جنسی و یک مورد رابطه غیرطبیعی دستگیر و متهم شد.

به گفته شهرداری شاخه زیتون، دانیل پل هریس، 44 ساله، از شاخه زیتون، وثیقه 725000 دلاری دریافت کرد.

به گفته وب سایت آنها، هریس و همسرش مرکز Kaimen را تأسیس کردند، مرکزی که فعالیت ها و تجربیاتی را برای کودکان و بزرگسالان دارای معلولیت های مختلف ارائه می دهد. هریس مدیرعامل است.

این برنامه در کلیسای مسیحی شاخه زیتون اجرا می شود. کلیسا از اظهار نظر درباره این اتهامات خودداری کرد.

مقامات شاخه زیتون جزئیات بیشتری در مورد این جنایت ادعایی منتشر نکردند و گفتند تحقیقات هنوز ادامه دارد.

در این مرحله، اتهامات نشان نمی دهد که یک نوجوان درگیر بوده است، و پلیس در مورد آنچه اتفاق افتاده است که آنها را وادار به تشکیل اتهام کرده است، اظهار نظر نکرده است.

اما والدین نگران هستند و می گویند که می خواهند بدانند چه اتفاقی افتاده است.

یک مادر شاخه زیتون که نخواست نامش فاش شود، گفت که دخترش از هریس درس گیتار گرفته است. او متحیر شده بود، اما گفت که این خبر احساسی را که این دو داشتند تایید می کند.

مادر گفت: «وقتی آن را در فیس بوک دیدم، فقط تلفنم را به دخترم دادم و او آن را خواند و گفت: «زنگ زدیم». “او همیشه احساس می کرد که به او خیره شده یا او را جدا می کند. او گفت: من این را دوست ندارم، می خواهم بروم. و من گفتم خوب است و بنابراین از در بیرون رفتیم و دیگر برنگشتیم.”

به گفته این وب سایت، او یکی از صدها کودکی است که بسیاری از آنها در خانه آموزش دیده اند، که در برنامه های فوق برنامه از طریق مرکز Kaimen که هنر، ورزش و تحصیلات را برای افراد با هر توانایی ارائه می دهد، شرکت کردند.

مادر گفت: “در ابتدا فکر می کردم این افراد افراد خوبی هستند و آنها می خواهند — آنها استعداد دارند و می خواهند این خدمات را به جامعه ارائه دهند، زیرا در دسوتو و شهرستان مارشال یک مدرسه بزرگ وجود دارد.” “این بسیار ترسناک است زیرا ما در حال ایجاد یک جامعه آموزشی در خانه هستیم و همه ما یکدیگر را می شناسیم، همه نزدیک هستیم یا زمانی ملاقات کرده ایم و به یکدیگر کمک می کنیم. و بسیار ترسناک است که بفهمیم دقیقاً آنجاست.”

ما برای اظهار نظر در خانه هریس توقف کردیم، اما پنجشنبه هیچ کس در خانه نبود.

[ad_2]

Leave a reply