سیل دوباره در پایتخت می سی سی پی بزرگ است

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – سیل پیش‌بینی‌شده در می‌سی‌سی‌پی نمی‌توانست در زمان بدتری برای ورونیک دنیلز، که سه ماه پیش بی‌خانمان شد و در ایوان پشتی مادرش در جکسون خوابیده بود، اتفاق بیفتد.

صلیب سرخ یک پناهگاه موقت در آکادمی آموزشی اداره پلیس جکسون باز کرده است. از بعد از ظهر یکشنبه، دانیلز اولین کسی بود که وارد شد. او در فیس بوک متوجه پناهگاه شد و از مادرش خواست صبح یکشنبه او را پیاده کند.

مادر دنیلز در Canton Club Circle زندگی می‌کند، همان زیرمجموعه جکسون که دو سال پیش سیل شد. ساکنان روز یکشنبه در حال انجام اقدامات احتیاطی بودند زیرا سیل قبلی در خاطرات آنها بزرگ بود.

در سال 2020، روزهای بارانی سیل آسا باعث شد تا ارتفاع رودخانه مروارید به 36.7 فوت (11.2 متر) برسد و خانه‌های جکسون در محله‌هایی که بیشترین آسیب را دیده بودند مملو از آب کثیف و آلوده به مار شد.

اکنون کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که این رودخانه در روز دوشنبه در ارتفاع 35.5 فوتی (10.8 متری) قرار بگیرد. این شهر تخمین می زند که 100 تا 150 خانه ممکن است تا دوشنبه شب تحت تأثیر قرار گیرند.

«اگر الان می‌توانید بیرون بروید، همین الان بیرون بروید. شهردار چوکوه آنتار لومومبا در یک کنفرانس خبری در روز شنبه، همان روزی که فرماندار می سی سی پی وضعیت اضطراری اعلام کرد، گفت: هر چه زودتر خارج شوید.

لیندا گاگلیاردی، یک داوطلب صلیب سرخ که از هانتسویل، آلاباما مستقر شده است، گفت که انتظار دارد یکشنبه شب هجوم ساکنان را داشته باشد.

گاگلیاردی گفت: “توصیه ما این است که برنامه داشته باشید و در لحظه آماده رفتن باشید.” و من فکر می‌کنم این همان چیزی است که مردم منتظر آن هستند.

در حالی که داوطلبان صلیب سرخ به دانیلز کمک کردند تا بار لباس های شسته شده را تمام کند، او منتظر آمد تا دختر 18 ساله و نوه 11 ماهه اش برسند. آنها شب قبل با دوستانشان مانده بودند، اما برنامه‌های بلندمدت خانواده روی هواست.

برخی از ساکنان جکسون در حال انتقال وسایل از خانه های خود بودند. برخی دیگر کیسه های شن جمع می کردند. آژانس مدیریت اضطراری می سی سی پی 126000 کیسه شن را به عنوان مانع آب در آماده سازی برای سیل مستقر کرده بود.

اسکار دی، یک کارگر کنترل موجودی در یک سایت توزیع کیسه شن، گفت ساکنان جکسون زودتر از سال 2020 شروع به آماده سازی خانه های خود برای آسیب احتمالی سیل کردند.

دی روز یکشنبه با اشاره به ساکنانی که دو سال پیش تصمیم گرفتند اقدامات احتیاطی را انجام ندهند، به آسوشیتدپرس گفت: «بسیاری از مردم دفعه قبل گرما را تحمل کردند.

سیل می سی سی پی در پی تخریب و مرگ ساکنان کنتاکی در ماه گذشته وارد می شود. آن سیل باعث مرگ حداقل 39 نفر و ربوده شدن تمام دارایی های هزاران خانواده شد. نزدیک به یک ماه بعد، ساکنان با این سوال دست و پنجه نرم می کنند که آیا در مکانی که خانه می نامند بازسازی کنند یا از جای دیگری شروع کنند.

در جکسون، مقامات دستور تخلیه اجباری را اجرا نکرده‌اند، اما گفته‌اند که ساکنان اگر بخواهند در خانه بمانند، خطر دفاع از خود را دارند.

یک افسر پلیس ریجلند که روز یکشنبه در محوطه انجمن خانه متحرک هاربر پاینز گشت زنی می کرد، تخمین زد که حدود 20 درصد از ساکنان هنوز تا بعد از ظهر یکشنبه تخلیه نشده بودند.

او هشدار داد: اگر اینجا بمانید و سرگردان شوید، ممکن است نتوانیم شما را نجات دهیم یا نتوانیم.

___

مایکل گلدبرگ یکی از اعضای سپاه آسوشیتدپرس/گزارش برای ابتکار اخبار ایالتی آمریکا است. گزارش برای آمریکا یک برنامه خدمات ملی غیرانتفاعی است که خبرنگاران را در اتاق های خبری محلی قرار می دهد تا در مورد مسائل پنهان گزارش دهند. او را در توییتر در twitter.com/mikergoldberg دنبال کنید.[ad_2]

Leave a reply