سیستم آب در پایتخت می سی سی پی می تواند صاحبان جدیدی پیدا کند

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – سیستم آب مشکل دار جکسون طبق قانونی که روز سه شنبه توسط قانونگذاران جمهوری خواه در می سی سی پی تصویب شد، می تواند صاحبان جدیدی را به دست آورد.

این لایحه مالکیت را به یک نهاد عمومی جدید تحت نظارت یک هیئت 9 نفره که اکثریت آن توسط رهبران ایالت منصوب می شود، منتقل می کند. جمهوری خواهان هر دو مجلس قانونگذاری می سی سی پی و همچنین عمارت فرماندار را کنترل می کنند. شهردار جکسون، چوکوه آنتار لومومبا، دموکرات، گفته است که می‌خواهد شهر کنترل آب خود را حفظ کند.

قانون ارسال شده از کمیته به مجلس سنای می سی سی پی، آخرین پاسخ ایالت به بحران آب است که باعث قطعی های مکرر شده است که در آن بسیاری از ساکنان این شهر حدود 150000 روزها و هفته ها بدون آب برای نوشیدن، آشپزی، حمام کردن یا شستشوی توالت می گذرانند. این مشکلات همچنین فشار مالی زیادی بر مشاغل وارد کرده است.

سناتور گفت: «من امسال در جلسات توسعه اقتصادی با افرادی بودم که به من گفتند شاید نمی‌خواهند به می‌سی‌سی‌پی بیایند زیرا ما اینجا آب نداریم.» دیوید پارکر، جمهوری خواه از شاخه زیتون. بنابراین چه بخواهیم چه نخواهیم، ​​مشکلی داریم که باید در اینجا اقدام کنیم.»

این لایحه که توسط پارکر ارائه شده است، خدمات آب، فاضلاب و آب طوفان ارائه شده توسط جکسون را به “مالکیت، مدیریت و کنترل” یک منطقه خدمات عمومی جدید پس از اینکه یک مدیر موقت منصوب شده توسط وزارت دادگستری ایالات متحده برای نظارت بر سیستم آب به نتیجه رسید، منتقل می کند. کار کردن

وزارت دادگستری تد هنیفین، مدیر سابق کارهای عمومی از ویرجینیا را پس از کسب موافقت قاضی فدرال برای انجام یک مداخله نادر، به عنوان مدیر موقت منصوب کرد. هنیفین گفت که قصد دارد تا یک سال دیگر سمت خود را ترک کند، اگرچه دستور قاضی فدرال او را ملزم به انجام این کار نمی کند.

پس از تعیین اکثریت هیئت مدیره 9 نفره، اداره پیشنهادی منطقه کاپیتول می سی سی پی تاسیس خواهد شد. زمانی که یک دادگاه فدرال به سمت Henifin خاتمه دهد، مالکیت سیستم آب را به عهده می گیرد.

چهار انتصاب برای شهردار جکسون محفوظ خواهد بود، اما او باید در مورد دو مورد از این انتصاب ها با شهرداران بایرام و ریدلند مجاور «مشاوره» کند. فرماندار سه انتصاب در هیئت مدیره و معاون فرماندار دو انتصاب می‌کردند. هر 9 انتصاب باید توسط سنای ایالتی تحت کنترل جمهوری خواهان تایید شود.

لومومبا در گذشته گفته بود که از شهر می خواهد مالکیت سیستم آب را حفظ کند. یکی از کارکنان او گفت که او سه شنبه برای اظهار نظر در دسترس نیست.

مقامات شهر و ایالت در گذشته بر سر ایجاد هیئت‌های دولتی که کنترلی بر نحوه خرج کردن درآمد مالیاتی و پول جمع‌آوری شده از اوراق قرضه دولتی توسط جکسون اعمال می‌کنند، با هم درگیر شده‌اند.

[ad_2]

Leave a reply