سیستم آب جکسون قبل از هوای سرد “آسیب پذیر” است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – از آنجایی که دمای سرد تا پایان این هفته به جکسون می رسد، سیستم آب جکسون ممکن است دوباره در خطر باشد.

انتظار می‌رود دما از پنجشنبه شب تا بعدازظهر یکشنبه در پایین‌ترین حد نوجوانان باقی بماند، زیرا مقامات جکسون در حالی که برای بدترین حالت آماده می‌شوند به بهترین‌ها امیدوارند.

یخ زدگی سیستم آب جکسون را در فوریه 2021 فلج کرد و همسایگان را برای هفته ها بدون آب رها کرد.

به گفته شهردار Chokwe A. Lumumba، این بار هیچ قولی نمی توان در مورد یکپارچگی سیستم آب داد.

“در حالی که تعدادی تلاش برای افزایش پایداری و انجام بهبودهای لازم در تاسیسات تصفیه آب در حال انجام است، ما هنوز آسیب پذیر هستیم. من معتقدم که ما بهبودهایی را انجام داده ایم که بهتر از دو فوریه قبل است، اما ما در موقعیتی نیستیم که قول بدهیم که دمای پایدار قطب شمال نمی تواند تأثیر قابل توجهی بر تأسیسات تصفیه آب و سایر مناطق زیرساخت ما داشته باشد.”

تد هنیفین، مدیر موقت شخص ثالث، به نظر می‌رسد که خدمه کاری که تاکنون در تاسیسات تصفیه آب OB Curtis انجام داده‌اند، خوش‌بین است، اما او هیچ تضمینی قبل از هوای سرد نداده است.

“ما سیستم‌ها را در وضعیت بسیار بهتری نسبت به زمانی که احتمالاً برای هوای سرد آماده کرده‌اند، داریم. و ما امروز به این کار ادامه می‌دهیم، و آن را در طول هفته ادامه خواهیم داد. در حالی که کارهای زیادی در طول این مدت انجام شده است. سال‌ها از زمان یخ زدگی، ما واقعا صدها مایل لوله‌هایی را که مستعد هستند تعویض نکرده‌ایم. هنیفین گفت این انجماد.

خانه شیمیایی تاسیسات تصفیه آب OB Curtis و صدها مایل لوله هنوز آب و هوا نشده است.

[ad_2]

Leave a reply