«سه گانه» چگونه بر مردم می سی سی پی تأثیر می گذارد؟

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – کارشناسان پزشکی در حال به صدا درآمدن زنگ خطر در مورد افزایش شدید موارد آنفولانزا، RSV، و COVID-19 هستند. رهبران مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) شیوع این بیماری را “سه گانه” می نامند.

پزشکان در می سی سی پی می گویند در حالی که آنها شاهد افزایش در هر سه بیماری بوده اند، آنفولانزا شایع ترین است. طبق گزارش CDC، این بدترین فصل آنفولانزا در بیش از یک دهه گذشته است. این آژانس می سی سی پی را در معرض خطر بالای انتقال قرار می دهد.

پزشکان گفتند که افزایش موارد در اوایل امسال اتفاق افتاد و بیمارستان‌های دولتی به سرعت پر می‌شوند. کارشناسان گفتند اکنون زمان دریافت واکسن آنفولانزا است.

“ما در میانه یک ضربه سه گانه یا یک بیماری سه گانه هستیم، هر چه می خواهید اسمش را بگذارید. ما مطمئناً شاهد بیماری های تنفسی زیادی هستیم و آنفولانزا در چند هفته گذشته یک نیروی غالب اینجا بوده است. گفت دکتر جنیفر برایان، رئیس هیئت می سی سی پی انجمن پزشکی آمریکا. “از آنجایی که با هم برگشته ایم و ماسک نمی پوشانیم، به گسترش ویروس سرماخوردگی ادامه خواهیم داد. ما به گسترش آنفولانزا، استرپتوکوک، کووید و سایر بیماری های تنفسی ادامه خواهیم داد.”

مهم است که هر چه زودتر واکسن آنفولانزا را دریافت کنید تا بتوانید از آن محافظت کنید. همچنین مهم است که بدانید وقتی واکسن آنفولانزا را دریافت می کنید، شدت آنفولانزای واقعی را کاهش می دهید، بنابراین می تواند جلوی آنفولانزا را بگیرد. شدید بودن و همچنین مانع از بستری شدن شما در بیمارستان می شود. اندرو کلارک، داروساز در داروخانه نورث تاون در جکسون.

پزشکان گفتند دو هفته پس از دریافت واکسن آنفولانزا طول می کشد تا بدن شما آنتی بادی کافی برای مبارزه با ویروس بسازد.

[ad_2]

Leave a reply