سه نفر پس از سرقت مسلحانه از جواهرفروشی ویکسبورگ دستگیر شدند

[ad_1]

ویکزبورگ، خانم (WJTV) – یک مرد و دو زن در ارتباط با یک سرقت مسلحانه که در روز پنجشنبه 26 می در یک جواهرفروشی ویکسبورگ رخ داد، دستگیر شدند.

مقامات گشت بزرگراه می سی سی پی (MHP) گفتند که در حوالی ساعت 10:17 صبح با شماره 911 تماسی در رابطه با سرقت مسلحانه در جواهرفروشی کارترز در ویکسبورگ برقرار شد. مقامات گفتند که یک زن با بیش از 14000 دلار جواهرات دزدیده شده سعی کرد از فروشگاه خارج شود. آنها گفتند در حالی که او در حال دور شدن است، او به حاشیه ای برخورد کرد و به لاستیک های ماشین آسیب رساند.

حدود ساعت 11:50 صبح، مقامات گفتند که یک سرباز MHP دو اتومبیل را دید که روی شانه ایالت 20 در شهرستان هیندز پارک شده بودند. گزارش شده است که یکی از خودروها با توضیحات مظنون سرقت مسلحانه مطابقت دارد. مقامات گفتند که مردی در نزدیکی خودروها فرار کرد و از ایالت بین ایالتی عبور کرد و سپس توسط سرباز MHP دستگیر شد. دو زن نیز در محل دستگیر شدند.

ریچارد تی. کایلز، 36 ساله، از جکسون، به مقاومت در برابر دستگیری، دریافت اموال مسروقه و داشتن یک ماده کنترل شده متهم شد. او را به اداره کلانتری شهرستان هیندز بردند. زن مظنون به سرقت مسلحانه و زن دیگر دستگیر شده به اداره پلیس ویکزبورگ منتقل شدند.

این حادثه توسط اداره پلیس ویکسبورگ، اداره تحقیقات می سی سی پی، اداره مواد مخدر می سی سی پی و گشت بزرگراه می سی سی پی در دست بررسی است.

[ad_2]