سه نفر به دلیل سرقت مسلحانه Dollar General در بلک هاوک دستگیر شدند

[ad_1]

شهرستان کارول، خانم. (WJTV) – سه نفر در ارتباط با یک سرقت مسلحانه در بلک هاوک در روز پنجشنبه 20 ژانویه دستگیر شدند.

مقامات مرکز اصلاح و تربیت منطقه ای کارول مونتگومری گفتند که نیروی انتظامی در مورد سرقت مسلحانه حدود ساعت 8:15 صبح تماس گرفته شد. مجریان قانون به صحنه پاسخ دادند و مظنون را هنگام خروج از فروشگاه ملاقات کردند. مظنون مسلح با یک سرباز ایالتی مواجه شد و فرار کرد.

نمایندگان پاسخگو متوجه خروج یک خودروی مشکوک از خیابان مجاور شدند و آن را متوقف کردند تا بدانند آیا درگیر آن بوده است یا خیر. جاناتان الکساندر، 21 ساله، اهل لکسینگتون، پس از اینکه مشخص شد او در حال رانندگی ماشین فرار است، توسط CCSO بازداشت شد.

چندین آژانس مجری قانون تعقیب مظنون مسلحی را که کورلئونه پات جونیور 18 ساله شناسایی شده بود، آغاز کردند. از لکسینگتون

در بزرگراه 17، حدود دو مایلی جنوب بلک هاوک، افسران با کورلئونه پیت پدر 41 ساله که پدر کورلئونه پیت جونیور است، تماس گرفتند. پس از بازجویی از او، مقامات گفتند که مشخص شده است که Pate Sr. در راه بردن پت جونیور بود. او را بازداشت کردند.

حدود سی دقیقه بعد، افسران کورلئونه پیت جونیور را پیدا کردند. گزارش شد که دعوا شروع شد و یکی از کارمندان اداره حمل و نقل می سی سی پی (MDOT) که برای شکستن دعوا متوقف شد توسط Pate Jr به شدت گاز گرفت. این کارمند تحت مداوا قرار گرفت و در محل رها شد.

هر سه مظنون در مرکز اصلاح و تربیت منطقه ای کارول مونتگومری زندانی شدند. پت جونیور به سرقت مسلحانه و ضرب و جرح متهم شده است. اسکندر به سرقت مسلحانه نیز متهم است. پات پدر پس از این واقعیت با لوازم جانبی متهم می شود.

[ad_2]

Leave a reply