سنا لایحه ای را تصویب کرد که به معلمان مسلح اجازه ورود به مدارس را می دهد

[ad_1]

مجلس سنای می سی سی پی روز چهارشنبه بدون هیچ بحثی مصوبه ای را تصویب کرد که برنامه ای برای اجازه دادن به معلمان مسلح و آموزش دیده در مدارس می سی سی پی ایجاد می کند.

این اقدام اکنون برای بررسی به مجلس می رود.

لایحه سنا 2079، نویسنده سن. آنجلا بورکز هیل، R-Picayune، یک برنامه آموزشی و صدور مجوز سلاح گرم برای معلمان مدارس دولتی و خصوصی که تصمیم به شرکت در آن می‌کنند ایجاد خواهد کرد. امنیت داخلی می سی سی پی، زیر نظر وزارت امنیت عمومی، برنامه، آموزش و صدور مجوز را ایجاد خواهد کرد. این لایحه همچنین کمیسیونر DPS را موظف می‌کند که دستورالعمل‌هایی برای برخورد با موقعیت‌های تیراندازی در مدرسه ارائه کند، “بنابراین ما هرگز وضعیتی مانند آنها در Uvalde (تگزاس) نداریم.”

معلمان شرکت کننده در این برنامه باید علاوه بر آموزش و گواهینامه برنامه جدید، مجوز حمل اسلحه پیشرفته را نیز داشته باشند. این اقدام حمایت های مدنی و جنایی را از معلمان مسلح در برنامه فراهم می کند.

هیل گفت که این برنامه بر اساس برنامه های سایر ایالت ها از جمله فلوریدا و تگزاس طراحی شده است.

این لایحه بدون هیچ بحثی در سنا تصویب شد، اگرچه 13 دموکرات در مجلس 52 عضوی به آن رای منفی دادند. سن آنجلا ترنر فورد، D-West Point، این سوال را مطرح کرد که آیا بودجه برای این برنامه در دسترس است یا خیر. هیل پاسخ داد که مایل است کمک های مالی از طریق امنیت داخلی در دسترس باشد.

شان تیندل، کمیسر DPS پیشنهاد کرده است که مدارس به معلمان مسلح آموزش دیده حقوقی 500 دلاری در ماه بپردازند. هیل گفت که لایحه ای که روز چهارشنبه تصویب شد، این کمک هزینه را برای مناطق مدرسه اختیاری می کند.

یک نظرسنجی اخیر توسط مربیان حرفه ای می سی سی پی نشان داد که 64 درصد از اعضای آن از پاسخ دادن معلمان آموزش دیده یا کارکنان مدرسه به تیراندازی حمایت می کنند. دولت تیت ریوز نیز چنین برنامه ای را در توصیه بودجه خود به قوه مقننه توصیه کرد.

انجمن آموزگاران می سی سی پی گفت که معلمان عضو آن نگرانی خود را در مورد آموزش، قرار گرفتن اسلحه در دستان اشتباه، و اضافه کردن وظایف بیشتر برای معلمان به غیر از آموزش ابراز کرده اند.

DPS و مقامات وزارت آموزش و پرورش ایالتی گفته اند که داشتن یک افسر مجری قانون منابع مدرسه آموزش دیده در هر دانشگاه بهترین گزینه خواهد بود، اما بودجه یا کمبود افسران محلی می تواند مانع از آن شود.

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply