سنای می سی سی پی لایحه ممنوعیت رفتار تراجنسیتی با جوانان را تصویب کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – لایحه ای که درمان تراجنسیتی را برای افراد زیر 18 سال ممنوع می کند، روز سه شنبه در سنای می سی سی پی تصویب شد.

سناتورها لایحه 1125 مجلس نمایندگان را که به قانون REAP نیز معروف است، با 33 رأی موافق در مقابل 15 رأی به تصویب رساندند. این لایحه در 19 ژانویه با 78 به 30 تصویب شد.

این پیشنهاد هورمون درمانی تایید کننده جنسیت و مسدود کننده های بلوغ را برای هر ترنس 17 سال و کمتر ممنوع می کند.

مدافعان این لایحه را روز سه شنبه محکوم کردند.

«سیاستمدارانی که حتی یک ذره آموزش پزشکی ندارند، در حقوق ما به عنوان والدین دخالت می‌کنند و طوری رفتار می‌کنند که گویی می‌دانند چگونه بهتر از ما فرزندانمان را تربیت و حمایت کنند. حمله به LGBTQ+ می سی سی پی هیچ مشکلی را حل نمی کند و زندگی را برای افراد شاغل در این ایالت آسان تر نمی کند. تنها کاری که می‌کند این است که بچه‌های تراجنسیتی را که در حال حاضر جزو آسیب‌پذیرترین دانش‌آموزان ما هستند، شیطان جلوه دهد و از خود بیگانه کند. راب هیل، مدیر ایالتی کمپین حقوق بشر می سی سی پی گفت: می سی سی پی شایسته بهتر است.

سناتور جمهوری خواه جوی فیلینگن از سامرال در جریان مناظره سنا گفت که او سوالاتی دریافت کرده است “در مورد اینکه چگونه به مردم می گوییم که چه کاری می توانند با بدن خود انجام دهند و چه کاری نمی توانند انجام دهند.”

فیلینگن می‌گوید: «فقط می‌خواهم همه کاملاً واضح باشند: وقتی 18 ساله شدی اگر این لایحه به قانون تبدیل شود… این لایحه تشخیص می‌دهد که می‌توانی هر روشی را که می‌خواهی روی بدنت انجام دهی». بنابراین آنچه که ما در اینجا واقعاً در مورد آن صحبت می کنیم، این روش ها برای افراد 17 سال و کمتر است.

سنا اصلاحیه سناتور دموکرات را رد کرد. راد هیکمن از Macon، که تصریح کرد که مراقبت های بهداشت روان برای افراد تراجنسیتی کمتر از 18 سال در دسترس خواهد بود. Fillingane گفت این لایحه چنین مراقبتی را ممنوع نمی کند.

هیکمن گفت که تراجنسیتی ها نرخ خودکشی “بالا” دارند.

هیکمن گفت: “این به این دلیل نیست که آنها جراحی ها یا روش های خاصی را پشت سر گذاشته اند.” این به این دلیل است که آنها در جامعه ای زندگی می کنند که به طور مداوم آنها را طرد کرده است.”

هیکمن گفت این لایحه “این روایت را بیشتر می کند که این افراد انسان هایی نیستند که مستحق همان حقوقی نیستند که همه ما داریم.”

این صورتحساب اکنون به سمت میز فرماندار تیت ریوز (R-Miss.) می رود. اگر استاندار این لایحه را امضا کند، بلافاصله اجرایی می شود. در سال 2021، ریوز قانونی را امضا کرد که ورزشکاران ترنسجندر را از رقابت در ورزش های دخترانه یا زنانه منع می کند.

اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا در می‌سی‌سی‌پی (ACLU of Mississippi) نامه‌ای به ریوز فرستاد و از او خواست تا HB 1125 را وتو کند.

gov._reeves_veto_letter_re_hb_1125_22123دانلود

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply