سنای می سی سی پی لایحه بحث برانگیز 1020 مجلس نمایندگان را با اصلاحاتی به تصویب رساند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – پس از تقریباً سه ساعت بحث در روز سه‌شنبه، 7 مارس، لایحه 1020 مجلس با اصلاحیه به تصویب سنا رسید.

دو اصلاحیه در این لایحه در سنا انجام شد. اکنون HB 1020 برای بررسی تغییرات به مجلس باز خواهد گشت.

اولین اصلاحیه باید به یادداشت تفاهم (MOU) بین شهر جکسون و وزارت امنیت عمومی در رابطه با صلاحیت پلیس کاپیتول بپردازد. نسخه سنا این لایحه صلاحیت قضایی را به کل شهر جکسون گسترش می دهد و اکنون به شهر اجازه می دهد یادداشت تفاهم امضا کند.

این که آیا تفاهم نامه منعقد شود، حوزه قضایی آینده پلیس کلانشهر را تعیین نخواهد کرد. اگر این لایحه به قانون تبدیل شود، پلیس کاپیتول دارای صلاحیت همزمان با اداره پلیس جکسون (JPD) خواهد بود.

اصلاحیه دوم بخشی از لایحه تخصیص بودجه به دفتر دادستان ناحیه هیندز را برای دو دستیار دادستان منطقه حذف کرد. این اصلاحیه به جای آن بودجه را به آزمایشگاه جرم هدایت می کند.

نویسنده این لایحه، نماینده تری لامار (منطقه 8) گفت که مایل است با سنا همکاری کند زیرا احتمالاً این لایحه به کنفرانس خواهد رفت. او همچنین درباره احساس فرماندار در مورد این قانون در حال توسعه روشن کرد.

ما مشتاقانه منتظر همکاری با سنا از طریق روند کنفرانس هستیم، که من معتقدم این لایحه در کنفرانس و امیدوارم به زودی، ظرف یکی دو هفته آینده به پایان برسد.” من مایلم محصول نهایی را داشته باشیم که بتوانیم آن را به ما ارائه دهیم. ما ملاقات کردیم و فرماندار، همانطور که فکر می کنم اکثریت اینجا، از جمله جمهوری خواهان و دموکرات ها، صرف نظر از یا علیرغم آنچه اخبار ملی ارائه می دهد، موافق هستند که ما می خواهیم شاهد امنیت بیشتری باشیم. لامار گفت: سرمایه.

حرکت در مورد اینکه چه کسی در این کنفرانس ها شرکت خواهد کرد را می توان در اوایل این هفته مشاهده کرد. فیلیپ گان، رئیس مجلس، سه شرکت کننده را از مجلس نمایندگان و ستوان فرماندار دلبرت هوسمن، سه شرکت کننده را از مجلس سنا انتخاب خواهند کرد.

[ad_2]

Leave a reply