سنای می سی سی پی تمدید Medicaid پس از زایمان را تصویب کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – سناتورهای ایالت می سی سی پی روز سه شنبه لایحه ای را تصویب کردند که به مادران اجازه می دهد تا یک سال پس از زایمان، از دو ماه کنونی، پوشش Medicaid را حفظ کنند.

سناتور گفت: “این دقیقاً همان لایحه ای است که ما در جلسه گذشته سه بار با 45-5 تصویب کردیم.” کوین بلکول، جمهوری خواه اهل ساوتاون.

سناتورهای ایالتی سال گذشته به تمدید رای دادند، اما در میان مخالفت فیلیپ گان، رئیس جمهوری خواه مجلس نمایندگان، در مجلس با شکست مواجه شد. سخنران گفت که او نمی‌خواهد چیزی را که به نظر گسترش گسترده‌تر Medicaid باشد، پیش ببرد. امسال، او گفته است که تنها در صورتی از تمدید حمایت خواهد کرد که توسط بخش ایالتی مدیکید حمایت شود.

حامیان این سیاست، از جمله افسر بهداشت ایالتی، گفته اند که این به بهبود نتایج سلامت در می سی سی پی کمک می کند، جایی که مرگ و میر ناشی از عوارض بارداری شایع تر شده است. گزارشی که توسط وزارت بهداشت ایالتی در ژانویه منتشر شد نشان داد که میزان مرگ و میر مادران در می سی سی پی در سال های اخیر افزایش یافته است.

مخالفان این لایحه این سوال را مطرح می کنند که آیا این تمدید باعث بهبود نرخ مرگ و میر مادران در ایالت می شود؟

سن باربارا بلکمون، یک دموکرات از کانتون، اصلاحیه‌ای را در این لایحه ارائه کرد که پوشش Medicaid را برای افرادی در می‌سی‌سی‌پی که مشاغلشان بیمه سلامت ارائه نمی‌کند، گسترش می‌دهد.

بلکمون گفت: «ما می‌توانیم برای حدود 200000 شهروند می‌سی‌سی‌پی در سراسر این ایالت خدمات بهداشتی ارائه کنیم. اصلاحیه شکست خورد.

این لایحه برای بررسی بیشتر به مجلس می رود.

[ad_2]

Leave a reply