سنای می سی سی پی به تغییر فرمول بودجه مدارس رای داد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – لایحه ای که برای تأمین مالی کامل مدارس دولتی می سی سی پی طراحی شده بود، تنها یک روز پس از تصویب کمیته سنا، به تصویب سنای می سی سی پی رسید.

رهبران انجمن معلمان می سی سی پی (MAE) گفتند که اگر این پیشنهاد به قانون تبدیل شود، لایحه مجلس 1369 به مناطق مدارس سراسر ایالت پول کافی برای خرید کتاب های درسی به روز شده و سایر لوازم مورد نیاز دانش آموزان می دهد.

HB 1369 بیش از 181 میلیون دلار را به برنامه آموزش کافی می سی سی پی (MAEP) تزریق خواهد کرد که به طور کامل این برنامه را برای سال مالی 2024 تأمین می کند. این برنامه تنها دو بار در تاریخ ایالت به طور کامل تأمین مالی شده است.

زمانی که مدارس ما به طور کامل تامین مالی نمی شوند، دولت های محلی ما مجبورند مالیات های ما را افزایش دهند یا مدارس مالیات را افزایش دهند. و این فرصتی است، در حالی که ما مازاد بودجه داریم، تا مدارس دولتی را در اولویت قرار دهیم.”

این لایحه پس از تصویب در سنا با برخی اصلاحات به مجلس بازخواهد گشت. معلمان سراسر ایالت از این خبر بسیار خوشحال شدند.

اریکا جونز، رئیس MAE، گفت: “آنچه ما در مورد بودجه می دانیم این است که نه تنها برای حقوق معلمان، بلکه برای دانش آموزان ما در کلاس های درس برای دریافت موضوعات مورد نیازشان پول وجود خواهد داشت.”

مربیان گفتند که سال ها تلاش برای اطمینان از داشتن منابع مناسب دانش آموزان بوده است.

سوزان اسمیت، معلمی در ناحیه مدرسه گرنادا، گفت: «این سی و چهارمین سال من به عنوان یک معلم است و در این مدت هزاران دلار از پول خود را برای وسایل کلاس خرج کرده ام.

جورج استوارت، معلم مدرسه عمومی جکسون (JPS) گفت: “این به ما فرصت می دهد تا منابع مورد نیاز خود را از کتاب های درسی گرفته تا فناوری به روز دریافت کنیم.”

با این حال، همه با این قانون موافق نیستند.

در بیانیه ای، فرماندار تیت ریوز (R-Miss.) در بخشی از سخنان خود گفت: «به جای اینکه پول بیشتری را به دفاتر منطقه ای که بچه های ما آن را نمی بینند، بریزیم، چرا افزایش حقوق دیگری برای معلمان نداشته باشیم؟ بذار تو کلاس!»

براندون پرسلی، که به عنوان یک دموکرات برای فرمانداری نامزد می شود، در بخشی از توییت خود نوشت: «تیت ریوز بارها و بارها نشان داده است که بیشتر از دانشجویان ما به حرفه سیاسی خود اهمیت می دهد.»

مایلز گفت این لایحه احتمالا در 10 روز آینده به مجلس بازخواهد گشت.

[ad_2]

Leave a reply