سناتور می سی سی پی درباره پیشنهادات مراقبت های بهداشتی صحبت می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – سنای ایالت می سی سی پی روز چهارشنبه از طرح هایی برای ارائه کمک به بیمارستان های روستایی درگیر در سراسر ایالت رونمایی کرد.

معاون فرماندار دلبرت هومن چهار پیشنهاد جداگانه را برای رسیدگی به بحران جاری مراقبت های بهداشتی در ایالت اعلام کرد.

در میان آنها یک برنامه کمک هزینه است که 80 میلیون دلار را به بیمارستان های در حال مشکل توزیع می کند. همچنین، لایحه‌ای وجود دارد که به بیمارستان‌ها اجازه می‌دهد در ارائه مراقبت‌های بهداشتی همکاری و یکپارچه کنند.

بزرگترین بیمارستان روستایی کشور در منطقه سناتور چاد مک ماهان قرار دارد. به گفته مک ماهان، ورودی مرکز پزشکی می سی سی پی شمالی در تنظیم این قانون بسیار مهم بوده است.

“مرکز پزشکی شمال می سی سی پی، که بزرگترین بیمارستان روستایی در آمریکا است، در قوانینی که در اینجا در می سی سی پی وجود دارد، سهم زیادی داشته است. آنها همچنین با وجود اینکه 8800 کارمند دارند، یک بیمارستان روستایی در نظر گرفته می شوند. چه چیزی برای این کار خوب است. سیستم بیمارستانی برای سایر سیستم‌های بیمارستانی روستایی در سراسر ایالت خوب خواهد بود. من معتقدم که امروز در اینجا بحث سالمی خواهیم داشت و بهترین راه را برای تقویت سلامت ارائه خواهیم کرد. مراقبت،” او گفت.

سنا همچنین مشوق هایی مانند بازپرداخت بدهی دانشجویان برای دانشجویان پرستاری و برنامه های کمک هزینه برای دانشکده های پزشکی را پیشنهاد کرد.

[ad_2]

Leave a reply