«سفر را در آغوش بگیرید»: کارآفرینان سیاه‌پوست درس‌های آموخته‌شده از دوران کووید را به اشتراک می‌گذارند

[ad_1]

این بیماری همه گیر آسیب بیشتری به جوامع سیاه پوست زد. از آنجایی که آنها با چالش‌های بی‌سابقه‌ای مواجه بودند، بسیاری از صاحبان مشاغل سیاه پوست اغلب خود را به روش‌های جدید و غیرمنتظره پاسخ می‌دهند.

برای انعکاس انعطاف‌پذیری و فرصت‌هایی که کووید به وجود آورده است، Inc. تنشیا کار سردبیر، که مقصد جدید شرکت برای زنان سیاه‌پوست کارآفرین All the Hats را ویرایش می‌کند، اخیراً گروهی از بنیان‌گذاران مشاغل متعلق به سیاه‌پوستان را رهبری کرده است. اعضای پانل شامل زوادی برایانت، رئیس بخش مراقبت های حاد اطفال، یک کلینیک در Sugar Land، تگزاس، در Mednax Services، یک ارائه دهنده خدمات پزشک مستقر در Sunrise، فلوریدا. کوین لوید، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل MYLE، یک شرکت نرم افزار سرگرمی و تجزیه و تحلیل داده ها در کلمبوس، اوهایو؛ و جنیفر مارتین، یکی از بنیانگذاران Pipsnacks، یک شرکت مواد غذایی در بروکلین، نیویورک.

در اینجا چند مورد از برجسته ترین نکات این جلسه آورده شده است.

1. یک شبکه قوی بسازید.

لوید، که شرکتش بر کمک به مردم برای یافتن سریع کارهایی که باید انجام دهند، مکان هایی برای رفتن و غذا برای خوردن – همه در دستگاه تلفن همراهشان – متمرکز است، به قدرت اجتماع معتقد است. او می‌گوید: «یک بازیگر نقش مکمل قوی بسازید. فرقی نمی کند خانواده، مربی یا تیم کاری شما باشد، به گروهی نیاز دارید که بتوانید به آن مراجعه کنید و افرادی که تجربه راه اندازی خود را با آنها به اشتراک بگذارید.

لوید می گوید: “سفر را در آغوش بگیرید. متعهد شوید و برای پستی و بلندی ها آماده باشید.”

2. از منطقه راحتی خود خارج شوید.

برایانت کارآفرینان را تشویق می‌کند تا از مسیرهای تعیین‌شده برای صاحبان مشاغل مانند مراکز توسعه کسب‌وکارهای کوچک، انکوباتورهای استارت‌آپ و هر جای دیگری که می‌توانید پشتیبانی پیدا کنید، استفاده کنند. برایانت شرکت Inc. لیست 100 بنیانگذار زن در سال 2021.

در حالی که این نوع برنامه‌ها اغلب فاقد تنوع هستند، برایانت می‌خواهد کارآفرینان سیاه‌پوست درگیر شوند. او می‌گوید: «فقط دنبالش برو». “برای موفقیت، شکست اتفاق می افتد.” او می گوید خجالتی نباش. معرفی را بخواهید و دیگران را با خود بیاورید. مهمتر از همه، او می گوید: “خودت را باور کن.”

3. مراقب خودت باش.

مارتین می‌گوید که در دهه اول مدیریت یک شرکت به ندرت به تعطیلات رفته است. تا زمانی که بیماری همه گیر بود، متوجه شد که عادات کاری او چقدر ناپایدار هستند.

مارتین که در سال 2020 در 100 مؤسس زن انتخاب شده بود، می‌گوید: «همه فکر می‌کردند به زودی به پایان می‌رسد. وقتی این کار را نکرد، می‌دانست که باید اولویت‌بندی خود را آغاز کند.

او می گوید که تیرگی بین کار و زندگی اغلب برای کارآفرینان آشکارتر است و همه گیری فقط آن را تشدید کرد. مارتین می گوید: «من هیچ مرزی نداشتم. با این حال، در دو سال گذشته، او آموخت که رهبر بهتری است و زمانی که از خود مراقبت می کند بهتر می تواند به جامعه خود خدمت کند. او می گوید: «شکست نیست، بلکه یادگیری است.»

[ad_2]