سفرهای مخزن گاز: موزه گرمی

[ad_1]

کلیولند، خانم (WJTV) – اگر چیزهای زیادی در مورد دلتای می سی سی پی می دانید، احتمالاً چندین چیز در مورد آن به ذهن می رسد. شاید، باتلاق سرو و ماهیگیری. نزدیک به بالای آن لیست، اگر نه را بالا، باید موسیقی باشد، به ویژه بلوز. به ازای هر بازیکن آبی در هر جای دیگر، ده نفر در دلتا بودند. گفته می شود که Dockery Plantation بین Ruleville و Cleveland جایی است که بلوز در آن متولد شده است.

الویس پریسلی، یکی دیگر از اهالی می سی سی پی، به شدت تحت تأثیر بلوز دلتا قرار گرفت، و همچنین تعداد زیادی از نوازندگان دیگر، تحت تأثیر بلوز، الویس یا هر دو.

جا دارد که اولین شعبه موزه ملی گرمی در دلتای می سی سی پی باشد. این در کلیولند، در محوطه دانشگاه ایالتی دلتا است. احتمالاً 25 مایلی دورتر از Dockery Plantation نیست، جایی که موسیقی آمریکا در گهواره اش به صدا درآمد.

به موزه گرمی نروید که فکر می‌کنید موزه بلوز دیگری است یا این که فقط درباره نوازندگان می‌سی‌سی‌پی است. این در مورد موسیقی آمریکا است. خوب، موسیقی جهان. موسیقی متن زندگی ما.

قبل از توماس ادیسون، هیچ کس موسیقی مورد تقاضا نداشت. تو سالن دور پیانو جمع شدی. یا نوازندگان شهر هر چند وقت یکبار کنسرت می گذارند. یا در شهرهای بزرگ به سمفونی رفتید. بعد از ادیسون، تنها کاری که باید انجام می‌دادیم این بود که یک صفحه و دستگاهی بخریم تا آن را پخش کنیم. بعداً رادیو را تنظیم کنید. سپس، MTV را روشن کنید. بعداً در جاده، گوش‌هایمان را به دنیا متصل کنیم و گوش کنیم.

برای صد سال، ما چیزی را داریم که هیچ مردم دیگری روی زمین نداشته اند. موسیقی فورا افرادی که به عنوان بهترین اجرای آن شناخته شده اند جایزه گرمی دریافت کردند. سرانه می سی سی پی بیش از هر ایالت دیگری برنده جایزه گرمی شده اند. در واقع، از مجموع هر یک از پنج ایالت بعدی زیر ماست.

جای تعجب نیست که موزه گرمی در می سی سی پی وجود دارد. اینجا جایی است که موسیقی آمریکا به خانه آمده است.

نمایشگاه های چرخشی در داخل و خارج همیشه وجود دارد. حتی اگر به موزه گرمی رفته باشید، می توانید دوباره بروید و چیزهای جدیدی ببینید.

[ad_2]

Leave a reply